Ο ποδοσφαιριστής του Ηρακλή Θερμαϊκού Αλέξης Παρτάλης θα περάσει από δοκιμαστικά στην Zalaegerszeg FC, ομάδα Α εθνικής και περσινής νικήτριας του κυπέλλου Ουγγαρίας.
Η ομάδα του Ηρακλή Θερμαικού έχει αναπτύξει τα τελευταία 2 χρόνια επαφές με την ουγγρική ομάδα στοχεύοντας στην προώθηση και ανέλιξη νεαρών και ταλαντούχων ποδοσφαιριστών.
Ο Αλέξης θα βρίσκεται στην περιοχή του Zalaegerszeg για περίπου 2 εβδομάδες όπου θα περάσει μια σειρά δοκιμαστικών test.
Αλέξη σου ευχόμαστε καλή επιτυχία αναφέρουν οι ιθύνοντες του συλλόγου