Ο αγώνας ΑΕ Κρήνης - Αγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης θα διεξαχθεί την Κυριακή 17.03.2019 και ώρα 16.00 στο γήπεδο ΑΕ Κρήνης, αντί το Σάββατο 16.03.2019 και ώρα 16.00 στο ίδιο γήπεδο.
Β. Ο αγώνας Δόξα Τριλόφου - ΑΕ Μαρτίου θα διεξαχθεί την Κυριακή 17.03.2019 και ώρα 11.30 στο γήπεδο Ταγαράδων (χόρτο - 8η οδός), αντί στο γήπεδο Τριλόφου
ΣΑΒΒΑΤΟ
Α1 (23η αγωνιστική)
Ομόνοια Σίνδου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:16.00
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα:16.00 Παρατηρητής:Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης
Φοίνικας Πολίχνης - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:16.00 Παρατηρητής:Μαυρίδης - Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος
Θερμαϊκός Θέρμης - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:16.00 Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
Δόξα Ρετζικίου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Πεύκων – ώρα:16.00 Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος
Ιωνικός - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:16.00 Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
ΠΑΟ Δορκάδας - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο:Φιλύρου – ώρα:16.00 Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου – ώρα:16.00 Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:16.00 Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
Ελπίδες Χαλάστρας - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:16.00 Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή
Θρίαμβος Παρθενίου - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο:Παρθενίου – ώρα:16.00 Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος
2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
ΜΑΣ Αγχιάλου - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:16.00 Παρατηρητής:Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Πολύδωρας Νικόλαος
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:16.00 Παρατηρητής:Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Μαγνησιακός
Γήπεδο:Μοναστηρίου – ώρα:16.00 Παρατηρητής:Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:16.00 Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:18.00 Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Ενωση Συκεών - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:16.00 Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
ΑΕ Πυλαίας - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:16.00 Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.00 Παρατηρητής:Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
Μέντεκας Καλαμαριάς - Κανάρης
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:16.00 Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:16.00 Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(1η αγωνιστική)
Μακεδών Ευόσμου - Σάντος Πανοράματος Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπάνης Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Θεοδωρίδης. ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βότσαρης, Δρόσος, Ξυδόπουλος, Μπιλμπίλης, Τουμπουλίδης. ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Μπαλίκος, Σίσκος, Elmoghrabi Marwan, Ζησόπουλος, Λιάκα, Μαργαρίτης.
ΚΥΡΙΑΚΗ 17.03.2019
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
Αγροτικός Αστέρας – ΑΣ Γιαννιτσά
Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα - ώρα:15.00
Ολυμπιακός Κυμίνων - Μακεδονικός
Γήπεδο:Κυμίνων - ώρα:15.00 Γιατρός: Πεντερίδης Ιωάννης
ΑΠΕ Λαγκαδά – Αλμωπός Αριδαίας
Γήπεδο:Λαγκαδά - ώρα:15.00
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ - Αρης
Γήπεδο:Μεσήμβριας (ΑΚ ΠΑΕ ΠΑΟΚ) – ώρα:15.00 Παρατηρητής: Κουρούπης
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Δόξα 2016
Γήπεδο:Ανω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00 Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός: Κυριακίδης Θεοχάρης
Δόξα Ρετζικίου – Φοίνικα Καλαμαριάς
Γήπεδο:Πεύκων – ώρα:15.00 Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός: Τσιαχρής Βασίλειος
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
ΑΕ Ευόσμου - Καμπανιακός
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:16.00 Παρατηρητής:Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς
Μελιτέας - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.30 Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας
ΑΟ Καρδίας - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:12.00 Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.
Εθνικός Σοχού - Μαραθώνας
Γήπεδο:Σοχού – ώρα:16.00 Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΓΣ Ηλιούπολης - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:12.00
Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο:Χαλκηδόνας - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
Δόξα Αγ.Παύλου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:12.00 Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Αξιός Ανατολικού - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο:Ανατολικού - ώρα:16.00 Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Κανονιέρηδες - Ελευθεριακός
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:11.00 Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Αστέρας Αμπελοκήπων - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:11.00 Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Φιλύρου - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο:Φιλύρου - ώρα:16.00 Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:16.00 Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:11.30 Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Elmoghrabi Marwan
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Παύλος Μελάς
Γήπεδο:Ξυλούπολης - ώρα:11.30 Παρατηρητής:Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Πολύδωρας Νικόλαος
Ελλήσποντος Μαδύτου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο:Μαδύτου - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Ρυσίου - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Φαρμάκη Γεωργία
Αετός Βασιλικών - Πανόραμα
Γήπεδο:Βασιλικών - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ
ΠΑΟΝ Επιβατών - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο:Νέων Επιβατών - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος
Ορφέας Σουρωτής - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Σουρωτής - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο:Πανοράματος - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο:Πλαγιαρίου - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα
ΑΕ Κρήνης - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:16.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Οδυσσέας Κορδελιού - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο:Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα:11.00
Παρατηρητής:Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος
Ομόνοια Σταυρούπολης - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:09.30
Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος
Δόξα Ελπίδας - Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος
Ολυμπος Δενδροποτάμου - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο:Μενεμένης - ώρα:11.00
Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Usore Blessing Knowledge
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Φίλιππος Ελεούσας - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο:Ελεούσας - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:13.15
Παρατηρητής:Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Λιάκα Φανουρία
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο:Πολίχνης - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Δόξα Δρυμού
Γήπεδο:Μελισσοχωρίου - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου - ώρα:12.00
Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα:11.30
Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος
Νίκη Ηρακλείου - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Ηρακλείου - ώρα:11.30
Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δράση Αρδαμερίου - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου - ώρα:11.30
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Βρασίδας Βρασνών - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο:Βρασνών - ώρα:16.00
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο:Ανοιξίας - ώρα:16.00
Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα:11.30
Γιατρός:Σίσκος Φώτιος
Διγενής Κρυονερίου - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο:Κρυονερίου - ώρα:16.00
Γιατρός:Σίσκος Φώτιος
Εθνικός Προφήτη - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο:Προφήτη - ώρα:11.30
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Ηρακλής Μοδίου - Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο:Μοδίου - ώρα:16.00
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα
Αίολος - Προοδευτική
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:10.00
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:12.00 Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Φαρμάκη Γεωργία
ΑΕ Φαλήρου - Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:11.30 Γιατρός:Νικολαϊδου
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.00 Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
Δόξα Τριλόφου - ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο:Ταγαράδων (χόρτο 8η οδός) – ώρα:11.30 Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
ΑΣ Παπάδες - Αριστοτέλης 0-3 α.α.
Αχιλλέας Περαίας - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο:Περαίας - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:11.30 Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
ΑΟ Θράκης - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.00 Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Δάφνη Ακροποτάμου - ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο:Ακροποτάμου – ώρα:16.00 Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:16.00 Παρατηρητής:Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος
3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(1η αγωνιστική)
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα:12.00 Παρατηρητής:Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος
Μαραθών Υποδομή 1926 - Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:12.00 Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Μιχαηλίδου. ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Λημνιός, Μαυρίδης, Ναζίρης, Ρακόπουλος, Αλεξόγλου, Κουρκουνάσιος. ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:
11.30 – 12.00: Θεοδωρίδης, Κοπατσάρης, Λαζάρου, Μακρίδης, Μαργαρίτης.16.00: Μαυρόπετρος, Πουλιάσης, Πολύδωρας, Τάτσης, Τσιόμπανου, Χατζηαθανασίου.