Η Δόξα Περιβολακίου προχώρησε σε έναρξη συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή Αστέρη Γκλαβέτα. Το νέο απόκτημα της ομάδας είναι 15 χρονών και αγωνίζεται στη θέση του τερματοφύλακα. Ακαδημίες στις οποίες έχει αγωνιστεί: Κένταυρος Πρωτέας Ευόσμου Παναθηναϊκος Μακεδονικός. Τον καλωσορίζουμε στην ομάδα μας, αν και μάλλον μας ξέρει πάρα πολύ καλά, του ευχόμαστε να έχει υγεία και να τον καμαρώνουμε με τη φανέλα της Δόξας για πολλά πολλά χρόνια αναφέρουν οι ιθύνοντες του συλλόγου.