Ο Βασίλης Κίτσης, επικεφαλής του ΑΟ Γιαννινα (είναι ο κύριος με το κοστούμι), μας έστειλε μία σπάνια φωτογραφία. Ήταν 23 Μαρτίου 2013 όταν οι μικροί του ηπειρωτικού συλλόγου αντιμετώπισαν το αντίστοιχο τμήμα της Μπαρτσελόνα στις φημισμένες εγκαταστάσεις της Μασία.
Μέλος της ομάδας τότε, ο Αντώνης Γαϊτανίδης (είχε πετύχει το μοναδικό γκολ), που τον βλέπετε στην πάνω σειρά, στην μέση.
Στην κάτω και λίγο πιο δεξιά όπως βλέπουμε, ο Γιώργος Βρακάς που από τον ΠΑΟΚ πήγε στην Πριμαβέρα της Νάπολι και δίπλα του ο 19χρονος Ιάπωνας Τακεφούσα Κούμπο που αγωνίστηκε και στο Κόπα Αμέρικα και πλέον αποτελεί παίκτη της Ρεάλ Μαδρίτης.