Την τιμητική του είχε χθες ο Ζέλικο Μπρκιτς στην προετοιμασία του ΠΑΟΚ στο Χορστ της Ολλανδίας.
Ο Σέρβος τερματοφύλακας του ΠΑΟΚ έκλεισε την Κυριακή (9/7) τα 31 του χρόνια και μια τεράστια τούρτα έκανε την εμφάνισή της για τα γενεθλιά του.
Μέχρι να σβήσει ο Μπρκιτς τα κεράκια όλα πήγαιναν σύυμφωνα με το... πρωτόκολλο. Αφού όμως έγινε αυτό, ο Μπίσεσβαρ είχε άλλα σχέδια και πασάλειψε τον Μπρκιτς με ένα κομμάτι της τούρτας. Ο ψηλός δεν άφησε την... πρόκληση αναπάντητη και στη συνέχεια έγινε το έλα να δεις.