Η Δόξα Περιβολακίου προχώρησε σε έναρξη συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή Λευτέρη Κασαπίδη. Το νέο απόκτημα της ομάδας είναι 18 ετών και αγωνίζεται στη θέση του κεντρικού επιθετικού μέσου. Προηγούμενες ομάδες στις οποίες έχει αγωνιστεί : Άρης κ17Άρης κ19Παύλος Μελάς. Τον καλωσορίζουμε και του ευχόμαστε υγεία, πολλές επιτυχίες και πολλά γκολ με τη φανέλα της ομάδας μας επισημαίνουν οι ιθύνοντες της ομάδας του Περιβολακίου