Ο ΠΑΟΚ Σταυρού νίκησε τους Λύκους Δήμου Παύλου Μελά με το ευρύ σκορ 6-1 αλλά άξια αναφοράς είναι η κίνηση του ποδοσφαιριστή του συλλόγου Θανάση Καρακίτσου.
Πέναλτι κέρδισε ο ΠΑΟΚ Σταυρού με την ομάδα να θεωρεί ότι δεν υπήρξε παράβαση και έτσι ο Θανάσης Καρακίτσος που το εκτέλεσε έστειλε την μπάλα πάνω στον τερματοφύλακα.
Μόνο νίκες μέχρι το τέλος» τόνισε ο προπονητής του ΠΑΟΚ Άκης Στόικος. Ο ΠΑΟΚ Σταυρού αυτή τη στιγμή είναι στη δεύτερη προνομιούχο θέση που οδηγεί απευθείας στην Α' κατηγορία.
Οι Λύκοι ευχαριστούν τον ΠΑΟΚ Σταυρού για την φιλοξενία.