Οι εξ' αναβολης αγωνες του 1ου ομιλου της Α1 κατηγορίας Δοξα Ασσήρου - Ιάσων Αυγής και Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ελευθεριακός επανορίζονται να διεξαχθούν την Τετάρτη 31 Ιανουαριου 2024 και ωρα 15.30 στα ίδια γήπεδα. Ο αγώνας κυπέλλου Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Ιάσων Αυγής που ήταν προγραμματισμένος να πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 31 Ιανουαρίου 2024 και ώρα 15.30 στο γηπεδο Μηχανιωνας μετατίθεται να διεξαχθεί την επόμενη Τετάρτη 7 Φεβρουαρίου 2024 και ώρα 15.30 στο ιδιο γήπεδο. Ο Ιάσων δεν ήθελε να παίξει Τετάρτη τον αγώνα του Πρωταθλήματος λόγω του εργάσιμου της ημέρας