Ο Μάκης Σαρηγιάννης ξανά στα πράσινα της Δάφνης Ακροποτάμου. Ο επιθετικός από τον Σμυρναϊκό Βαθυλάκου επιστρέφει για να ολοκληρώσει ότι άφησε στη μέση. Αλλη μια μεταγραφή από τον Σμυρναικό είναι ο Μιχάλης Ατζαμιδάκης. Ο έμπειρος επιθετικός αναμένεται να βοηθήσει σημαντικά τη νέα του ομάδα ώστε να πετύχει τους στόχους της. Τους ευχόμαστε υγεία και πολλές επιτυχίες αναφέρουν οι ιθύνοντες της Δάφνης Ακροποτάμου