Ισόπαλο χωρίς τέρματα έληξε το ντέρμπι του Εθνικού Σοχού και Δόξα Περιβολακίου.
Ετσι οι δύο ομάδες απέκτησαν συγκάτοικο στην κορυφή τον Κεραυνό Κολχικού που επικράτησε του αντιπάλου του.
Ισορροπημένο ήταν το παιχνίδι σε όλη την διάρκεια του αγώνα απλά στο β ημίχρονο είχε τρεις πολύ καλές ευκαιρίες για να ανοίξει το σκορ ο Εθνικός αλλά πότε η ατυχία και πότε ο πολύ καλός Σεβαστιδης έφεραν το ισόπαλο αποτέλεσμα.