Ο ΠΑΟΚ μετά την ευρεία νίκη επί της Νόρτζελαντ, θα μετρήσει τις δυνάμεις του απόψε κόντρα στην Τσόβλε, στο τρίτο κατά σειρά φιλικό στην Ολλανδία στο πλαίσιο της προετοιμασίας του.
Δείτε τους έντεκα που επέλεξε ο Αμπέλ Φερέιρα για το ματς με τους Ολλανδούς.
Κάτω από τα δοκάρια θα είναι ο Ζίβκοβιτς, ο οποίος κάνει ντεμπούτο με τα ασπρόμαυρα, έστω και σε ανεπίσημο παιχνίδι. Κεντρικό δίδυμο στην άμυνα είναι οι Κρέσπο και Χατζησαΐας, με τον Γιαννούλη να τοποθετείται αριστερά και τον Μιχάι δεξιά.
Στα χαφ θα είναι ο Τσιγγάρας και ο Μίσιτς.
Μπίσεσβαρ και Ζαμπά στα άκρα και Σφιντέρσκι, Στοχ στην κορυφή της επίθεσης.
Στον πάγκο έμειναν οι: Πασχαλάκης, Μάτος, Ίνγκασον, Βαρέλα, Ροντρίγκο Σοάρες, Κάτσε, Αουγκούστο, Λημνιός, Ενρίκε, Πέλκας, Άκπομ, Μαρκόφσκι, Λάμπρου, Γαϊτανίδης και Δεληγιαννίδης