6η αγωνιστική
1ος όμιλος
Τρίκαλα-Λάρισα 0-5 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟΚ-Γιάννενα 6-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ο ΠΑΟΚ παρατάχθηκε στο γήπεδο με αρχική σύνθεση τις: Παπακωνσταντίνου, Σμίλκοβιτς, Γκάτσου, Καραπέτσα, Μήτκου, Πατερνά, Στράντζαλη, Κακαμπούκη, Βαρδαλή, Σπυριδωνίδου και Πούλιου.
Σκόρερ: Στράντζαλη (3), Σπυριδωνίδου (3)
Αρης-Αγροτικός Αστέρας Αγ. Βαρβάρας 4-1 TEΛΙΚΟ
Σκόρερ: Τζόρτζεβιτς, Κοκοβιάδου, Προξένου, Σαββίδου/Βίσμπα.
Η σύνθεση του ΑΡΗ: Μαργαρίτη, Νταφοπούλου (60’ Γάτσιου), Αναστασιάδου (46’ Οικονομίδου), Πελεκούδα, Θεοδωράκη (60’ Παρούση), Τζόρτζεβιτς, Μαλισιώρα, Σαΐχ (87’ Γεωργαλά), Προξένου, Κοκοβιάδου, Σαββίδου (90’ Παναγιωτίδου).
Δόξα -Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου 0-1 TEΛΙΚΟ
Σκόρερ: Πύθουλα
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: Ριζοπούλου, Χατζηγιαννίδου, Πύθουλα Τοσουνίδου, Δημητρίου, Μαντατζή, Καλτσίδη, Σακελλάρη, Γιάννου, Κεχαγιά, Τσουκαλά.Αγωνίστηκαν επίσης οι: Μπούκα, Παπαδοπούλου, Μουστακλή.
Καστοριά-Βασίλισσα Θράκης αναβολή
ρεπό: Ελπίδες Καρδίτσας
Η βαθμολογία
1. ΠΑΟΚ 15
2. Αρης 15
3. Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου 12
4. ΑΕΛ 12
5. Τρίκαλα 9
6. Ελπίδες Καρδίτσας 7
7. Γιάννενα 6
8. Δόξα (2016) 6
9. Αγροτικός Αστέρας Αγ. Βαρβάρας 1
10. Βασίλισσα Θράκης 0
11. Καστοριά 0
ΠΑΟΚ, Τρίκαλα, Αγροτικός Αστέρας Eυόσμου, Δόξα, Ελπίδες Καρδίτσας, Γιάννενα έκαναν το ρεπό τους
Σε άλλη ημερομηνία θα γίνουν οι αγώνες: Αγροτικός Αστέρας Αγ. Βαρβάρας-ΓΠΟ Γιάννενα.
H επόμενη αγωνιστική: Λάρισα-Βασίλισσα Θράκης, Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου-Τρίκαλα, Αγροτικός Αστέρας Αγ. Βαρβάρας-Καστοριά, Γιάννενα-Δόξα, Ελπίδες Καρδίτσας-ΠΑΟΚ
2ος όμιλος
Εργοτέλης-Αγία Παρασκευή 0-0 τελικό
Αβαντες -ΑΕΚ Μεσολογγίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Οδυσσέας Γλυφάδας-Αστέρας Ρεθύμνου 4-0 τελικό
Καρυάτιδες Σπάρτης-Ατρόμητος Αθηνών 0-3 α.α.
ΟΦΗ-Ολυμπιάδα Υμηττού 1-1 TEΛΙΚΟ
Η βαθμολογία
1. Αγία Παρασκευή 12
2. Γλυφάδα 11
3. ΑΕΚ Μεσολογγίου 10
4. Εργοτέλης 9
5. Ολυμπιάδα Υμηττού 8
6. Αβαντες Χαλκίδας 7
7. ΟΦΗ 6
8. Αστέρας Ρεθύμνου 4
9. Ατρόμητος 3
10. Φείδων Αργους 0
11. Καρυάτιδες Σπάρτης 0
Ρεπό έκαναν: ΟΦΗ, Εργοτέλης, Ατρόμητος, Ολυμπιάδα Υμηττού, Φείδων Αργους και Καρυάτιδες
Εκκρεμούν οι αγώνες: Αβαντες Χαλκίδας-Οδυσσέας Γλυφάδας, Ατρόμητος-ΟΦΗ, Φείδων-Αστέρας Ρεθύμνου (19 Μαΐου) και Αστέρας Ρεθύμνου-Αβαντες (26/5 17.00)
Η επόμενη αγωνιστική: Αγία Παρασκευή-Αστέρας Ρεθύμνου, Ατρόμητος -Εργοτέλης, ΑΕΚ Μεσολογγίου-Οδυσσέας Γλυφάδας, Ολυμπιάδα Υμηττού-Καρυάτιδες Σπάρτης, Φείδων Αργους-ΟΦΗ