Απίστευτες εικόνες διαδραματίζονται στο Πανθεσσαλικό Στάδιο του Βόλου. Οπαδοί των δύο ομάδων ήρθαν στα χέρια, συμπλοκές και με τις δυνάμεις της αστυνομίας είναι μόνο λίγα από αυτά που γίνονται λίγο πριν τη σέντρα του μεγάλου τελικού.
Επεισόδια είχαμε όμως και κάτω από τα επίσημα του Πανθεσσαλικού Σταδίου. Ας ελπίσουμε ότι τα πράγματα θα ηρεμήσουν. Δείτε το βίντεο με τις συμπλοκές κάτω από τα επίσημα: