Η… όχι και τόσο κομψή συμπεριφορά της Κατερίνας Δαλάκα στο χθεσινό (16/11) επεισόδιο του Survivor την έφερε αντιμέτωπη με την ορχή των χρηστών του Χ (Twitter).
Ο χθεσινός αγώνας ασυλίας ήταν πολύ σημαντικός και για τις δύο ομάδες. Οι μαχητές ήθελαν να κάνουν 3 στα 3, ενώ στην αντίπερα όχθη οι διάσημοι ήθελαν σπάσουν το σερί νικών των αντιπάλων τους προκειμένου να μην βρεθούν με την πλάτη στον τοίχο.
Ο αγώνας απέκτησε μια άγρια ομορφιά, καθώς η νίκη κρίθηκε στον τελευταίο πόντο. Οι παίκτες που κλήθηκαν να σηκώσουν το βάρος για τις ομάδες τους ήταν η Κατερίνα Δαλάκα και Δώρα Νικολή.
Εν τέλει η Κατερίνα Δαλάκα κατάφερε να κερδίσει την 46χρονη μητέρα 4 παιδιών που έχει καταφέρει να κλέψει τα φώτα της δημοσιότητας με την απόδοση αλλά και γιατί έχει νικήσει αρκετές φορές τη νικήτρια του Survivor, Κατερίνα Δαλάκα,
Η βαριά ατάκα που έγινε viral στο Twitter
Την στιγμή που η Δαλάκα κέρδισε, οι συμπαίκτες της έτρεξαν να την αγκαλιάσουν, ενώ η ίδια φώναξε με έντονο ύφος: «Άντε γιατί πολύ… Άντε για πολύ αέρα πήραμε!». Αυτό έβγαλε εκτός αυτού τους τηλεθεατές του τηλεπαιχνιδιού οι οποίοι ξέσπασαν μέσω Twitter. Μάλιστα έκαναν λόγο για απρεπή και αλαζονική συμπεριφορά, πόσο μάλλον από μια παίκτρια που έχει αθλητικό background.
Ωστόσο αυτή δεν ήταν η πρώτη άσχημη συμπροφορά της Κατερίνας Δαλάκα στο φετινό παιχνίδι καθώς σε προηγούμενο επεισόδιο είπε σε παίκτη των μαχητών «Σε λυπάμαι».
Χειρότερη αθλήτρια που έχει υπάρξει ποτε στο παιχνίδι! Μηδέν αθλητική παιδεία, μηδέν ευγενή άμιλλα !
Κερδισε την Δωρα για πρωτη φορα,μετα απο 3 ηττες και κυριολεκτικα για μισο δευτερολεπτο. Η αντιδραση της; "Αντε γιατι πολυ...αντε λιγο γιατι πολυ αερα πηρανε".
Τι λες βρε Δαλάκα...Σε παίζει στα ίσα μια μητέρα 4 παιδιών,15 χρόνια μεγαλύτερη σου κ κοιτάς να μιλησεις αντί να πας και να της δώσεις το χέρι σου? Δεν είσαι Ασημίνα,εχεις μπει κ σε εθνικές ομάδες ,έλεος #survivorGR
Όταν παίρνεις την νίκη στο flag race στο κλάσμα του δευτερολέπτου, τρεμάμενη🫨 & με τραγικές ρίψεις🤦 στον στόχο, μάλλον είναι καλύτερα να το σωπαίνεις🤫!!! Αντιθέτως έβγαλες τόσο μεγάλη έπαρση! Κάκιστα σημάδια από Δαλάκα & είναι ακόμα αρχή!👎#SurvivorGRpic.twitter.com/pvok0HrPpe
Τι λες βρε Δαλάκα...Σε παίζει στα ίσα μια μητέρα 4 παιδιών,15 χρόνια μεγαλύτερη σου κ κοιτάς να μιλησεις αντί να πας και να της δώσεις το χέρι σου? Δεν είσαι Ασημίνα,εχεις μπει κ σε εθνικές ομάδες ,έλεος #survivorGR