Το σημερινό πρόγραμμα των αγώνων σε Α1, Α κατηγορία και κύπελλο Ερασιτεχνών.
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
------------------------------------------
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Διγενής Μονολόφου
Γήπεδο:Αγγελοχωρίου - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης - Α'Βοήθ.:Ανδρικόπουλος Γιώργος
ΑΕ Πολυδενδρίου - Ενωση Συκεών
Γήπεδο:Πολυδενδρίου Ασκού - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Δολμάς Γιώργος - Α'Βοήθ.:Παπαδέα Σταυρούλα
ΑΠΕ Λαγκαδά - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο:Λαγκαδά - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Κόλτσος Βασίλειος - Α'Βοήθ.:Νάκουτη Ελένη
Οδυσσέας Κορδελιού - Παύλος Μελάς
Γήπεδο:Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Νικολαϊδης Πέτρος - Α'Βοήθ.:Μακρίδης Ιωάννης
ΠΑΟΝΕ - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο:Νέων Επιβατών - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Α'Βοήθ.:Μπαλίκος Νικόλαος
ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο:’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Μαλεζάς Λεωνίδας - Α'Βοήθ.:Κόγιας Αθανάσιος
Δόξα Πενταλόφου - Μακεδονικός
Γήπεδο:Πενταλόφου - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Οικονομίδης Αρης - Α'Βοήθ.:Χορόζογλου Γεώργιος
Ολυμπιακός Κυμίνων - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο:Κυμίνων - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος - Α'Βοήθ.:Κουκουρδής Γρηγόριος
Ομόνοια Σίνδου - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο:Σίνδου - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Χάϊτας Γεώργιος - Α'Βοήθ.:Γκόγκος Ιωάννης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Επανομής - Χελιδόνια
Γήπεδο:Επανομής - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Α'Βοήθ.:Παπαδήμος Κωνσταντίνος
ΑΕ Φαλήρου - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο:Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος - Α'Βοήθ.:Κελεσίδου Μαντλέν
Μαραθώνας - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης - Α'Βοήθ.:Σαριδάκης Γεώργιος
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Βλαχούδης Κων/νος - Α'Βοήθ.:Παπαδόπουλος Παύλος
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Μηχανιώνας - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Βότσαρης Κων/νος - Α'Βοήθ.:Καδιλτζόγλου Πασχάλης
Φοίνικας Καλαμαριάς - Αριστοτέλης
Γήπεδο:Απόλλωνα Καλαμαριάς - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Μαρκόπουλος Μιχάλης - Α'Βοήθ.:Γκαμπέτα Αναστασία
ΑΕ Πυλαίας - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Ιγνατιάδης Θεοχάρης - Α'Βοήθ.:Πιπύρος Δημήτριος
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Ορφανίδης - Α'Βοήθ.:Καραμπούτας Γεώργιος
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ (3η αγωνιστική)
---------------------------------
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο:Βαθυλάκκου - ώρα:15.30
Παρατηρητής:Φιλοξένης Συμεών - Α'Βοήθ.:Κελεσίδης Βίκτωρ