Όπως γνωστοποιήθηκε μέσα από την εκπομπή «Happy Day» δύο πρώην παίκτριες του ριάλιτι επιβίωσης ετοιμάζουν βαλίτσες για τον Άγιο Δομίνικο και μάλιστα η μία… είναι άμεσα συνδεδεμένη με τον Μάριο Πριάμο Ιωαννίδη, που έχει συζητηθεί όσο κανείς φέτος για το ειδύλλιο με την επίσης δεσμευμένη Καρολία Καλύβα.
Ο λόγος για την Ελευθερία Ελευθερίου η οποία θα μπει στο Survivor All Star, παρά το γεγονός ότι μετά το περιστατικό της Καρολίνας με τον σύντροφό της, Μάριο, η ίδια σκεφτόταν να κάνει πίσω και να μην ταξιδέψει στην Καραϊβική.
Σύμφωνα με πληροφορίες που μετέφερε η Σταματίνα Τσιμτσιλή, η Ελευθερία Ελευθερίου θα εμφανιστεί στον Άγιο Δομίνικο μαζί με την Ευρυδίκη Παπαδοπούλου την ερχόμενη Δευτέρα.