Το metrosport.gr σας προσφέρει όπως πάντα τα αποτελέσματα των κατηγοριών της ΕΠΣΜ.
Διαβάστε αναλυτικά:
Α1 (5η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων - Ολυμπιακός Κυμίνων 0-3
Δόξα Πενταλόφου - Οδυσσέας Κορδελιού 0-3
ΑΟ Καρδίας – Μακεδονικός 1-1
Θύελλα Περιστερώνα - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 2-4
Μακεδονικός Λητής - ΓΣ Ηλιούπολης 1-1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
Αξιός Ανατολικού - Αστέρας Αμπελοκήπων 6-1
Μακεδονικός Γέφυρας - Δόξα Ελπίδας 3-3
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 1-0
Δόξα Αδένδρου - Νίκη Ευκαρπίας 0-1
ΑΕ Ευόσμου – Ιωνικός 4-1
Ελευθεριακός - Ομόνοια Σίνδου 1-3
2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
Ενωση Συκεών – Πέρα 2-2
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - ΑΕ Καλλιθέας 2-2
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αναγέννηση 2005 5-1
Κεραυνός Αγίου Παύλου – Μελιτέας 0-3
Εθνικός Πυλαίας - Ακρίτες Συκεών 2-2
3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
Αναγέννηση Επανομής – Μαραθώνας 0-1
Αγ. Γεώργιος - Αχιλλέας Περαίας 3-2
Φοίνικας Καλαμαριάς - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-3
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 2-0
4ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
Εθνικός Λαγυνών - Αρης Καβαλαρίου 1-2
ΜΑΣ Στίβου - Αρης Ξηροποτάμου 0-0
Μακεδονικός Ασκού - Δόξα Ασσήρου 3-0
Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
ΑΣ Μενεμένης - Αναγέννηση Προχώματο 3-2
Μ.Αλέξ. Βραχιάς - Μακεδονικός Μοναστηρίου 0-1
ΑΕ Αμπελοκήπων - Ελπίδες Χαλάστρας 3-0
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Ολυμπος Δενδροποτάμου 1-0
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Νίκη Νεοχωρούδας 1-1
2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
Εθνικός Μετεώρων - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-1
Προοδευτική – Αισχύλος Αγ. Παύλου Συκεών 1-2
ΕΑ Καρατάσου - ΑΕΝ Αστραπή 1-1
Εθνικός Αστέρας - ΑΕ Πυλαίας 0-0
Πανόραμα - Ελπίδα Τούμπας 3-3
3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Ακαδημία Γ. Κούδας 5-3
Κισσός Χορτιάτη - Ακαδημία Ζ. Ζάχος 5-3
Ντίνος Κούης – Κανονιέρηδες 5-3
Νίκη Ηρακλείου - Νέα Πολιτεία 5-0
Λύκοι Δήμου Π. Μελά - Δόξα Αρετής 1-3
Ελλήσποντος Κριθιάς - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 2-5
4ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Ερμής Μηχανιώνας 1-1
Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Νίκη Κερασιάς 1-2
Δόξα Τριλόφου - Μέντεκας Καλαμαριάς 0-1
5ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
Δάφνη Ευαγγελισμού - ΑΣ Βασιλούδι 1-3
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 5-3
Φοίνικας Σχολαρίου - Διγενής Κρυονερίου 4-0
Βρασίδας Βρασνών - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 5-3
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
Μπέμπηδες Ιωνίας - Ατλας Αμπ. Μενεμένης 1-5
2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
Πρ.Θύελλα- Πήγασος 3-3
Καπετάν Αγρας - Κυψέλη Νεάπολης 0-0
Αστραπή Νεάπολης - Σταυραετός Ευξεινούπολης 5-1
ΑΣ Αγ. Παύλος - ΑΟ Θράκης 2-3
ΠΑΟΚ Πολίχνης - Πυρσός Θεσσαλονίκης 1-2
3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
Γερμανική Ακαδημία - Μέγας Αλέξανδρος 2014 0-2
Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Αναγέννηση Επταπυργίου 2-1
Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής-Αργοναύτης Καλαμαριάς 4-1
4ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
Ηρακλής Μοδίου - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 2-1
Μ.Αλέξ.Νυμφόπετρας – Μελισσουργός 1-3
ΠΑΟ Καρτερών - Εθνικός Προφήτη 2-0