Με το βαθμό της ισοπαλίας έφυγε από τη Χρυσούπολη ο Καμπανιακός ο οποίος συνεχίζει στην πρώτη θέση του ομίλου του. Ο προπονητής του συγκροτήματος της Χαλάστρας Ηλίας Σαπάνης για την ομάδα του είπε: «Ηταν ένα άτυχο αποτέλεσμα για εμάς. Το ευχάριστο ήταν ότι δεν είχαμε τραυματισμούς σε ένα τέτοιο γήπεδο που ήταν πλημμυρισμένο από το νερό. Ηταν ακατάλληλο και ήταν περισσότερο για γουρουνομαχίες. Η ομάδα έκανε τις ευκαιρίες αλλά ήταν άτυχη. Συμβαίνουν αυτά στο ποδόσφαιρο. Κοιτάμε μόνο τι κάνει η ομάδα μας αλλά μετά την ισοπαλία είναι θετικό ότι και οι ομάδες που μας καταδιώκουν δεν νίκησαν πλην της Μηχανιώνας».