ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΗΝ ΤΣΕΧΙΑ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΑΪΡΗΣ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΣΤΑΝΗΣ
Έφτασε πριν λίγη ώρα η αποστολή του ΠΑΟΚ στην Τσεχία ενόψει του αγώνα της Πέμπτης (29/09) με τη Σλόβαν Λίμπερετς στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής του Europa League.
Έπειτα από μια ήρεμη και χωρίς προβλήματα πτήση το αεροπλάνο που μετέφερε τους ποδοσφαιριστές, το τεχνικό επιτελείο και τα υπόλοιπα μέλη της αποστολής του ΠΑΟΚ προσγειώθηκε στο αεροδρόμιο της Πράγας.
Το ταξίδι της αποστολής του ΠΑΟΚ θα συνεχιστεί ως το Λίμπερετς που απέχει περίπου 100 χιλιόμετρα από την τσεχική πρωτεύουσα.
Nα σημειωθεί πως οι παίκτες του Βλάνταν Ίβιτς θα προπονηθούν στις 8 μ.μ. στο «Γιου Νίσι», ενώ μια ώρα νωρίτερα ο Σέρβος τεχνικός μαζί με έναν ποδοσφαιριστή θα παραχωρήσουν την καθιερωμένη συνέντευξη Τύπου.
Δείτε το βίντεο του metrosport.gr από την άφιξη του ΠΑΟΚ στην Πράγα