Τα αποτελέσματα και τα επόμενα παιχνίδια στο πανελλήνιο πρωτάθλημα
ΑΓΟΡΙΑ Κ21
Το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής του Πανελληνίου πρωταθλήματος αγοριών Κ21.
Α’ όμιλος: Πήγασος Πολίχνης, ΑΠΣ Φίλιππος, ΑΣ Άρης, ΓΣ Πανηπειρωτικός
1η αγωνιστική
Κυριακή 25 Ιουλίου
ΓΣ Πανηπειρωτικός - Πήγασος Πολίχνης 0-3 (12-25, 18-25, 08-25)
Δευτέρα 26 Ιουλίου
ΑΠΣ Φίλιππος - ΑΣ Άρης 0-3 (08-25, 09-25, 05-25)
2η αγωνιστική
Κυριακή 1 Αυγούστου
20.00: ΑΣ Άρης - Πήγασος Πολίχνης
Β’ όμιλος: ΦΕΣ Αριστοτέλης, ΧΑΝΘ, ΑΣ Αργώ Βόλου, ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής
1η αγωνιστική
Δευτέρα 26 Ιουλίου
ΧΑΝΘ - ΑΣ Αργώ Βόλου - ο ΑΣ Αργώ Βόλου αποχώρησε
ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής 3-2 (25-23, 20-25, 27-29, 25-23, 15-09)
2η αγωνιστική
Παρασκευή 30 Ιουλίου
19.00: ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΧΑΝΘ
Γ’ όμιλος: ΑΟΠ Κηφισιάς, ΑΟ Αστέρας Νίκαιας, ΑΕΠ Ολυμπιάς, ΓΕ Ηρακλείου
1η αγωνιστική
Δευτέρα 26 Ιουλίου
ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟΠ Κηφισιάς 0-3 (23-25, 23-25, 15-25)
ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΟ Αστέρας Νίκαιας 1-3 (19-25, 17-25, 25-20, 18-25)
2η αγωνιστική
Κυριακή 1 Αυγούστου
12.00: ΑΟΠ Κηφισιάς - ΑΟ Αστέρας Νίκαιας
Δ’ όμιλος: ΑΟΝΣ Μίλων, Παναθηναϊκός ΑΟ, Ολυμπιακός ΣΦΠ,
1η αγωνιστική
Κυριακή 25 Ιουλίου
Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΟΝΣ Μίλων 0-3 (15-25, 20-25, 15-25)
*Ο Παναθηναϊκός ΑΟ πέρασε άνευ αγώνος
2η αγωνιστική
Κυριακή 1 Αυγούστου
20.00: Παναθηναϊκός - ΑΟΝΣ Μίλων
ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20
Α’ όμιλος: ΠΑΟΚ, ΕΑ Λάρισας
1η αγωνιστική
Δευτέρα 26 Ιουλίου
ΠΑΟΚ - ΕΑ Λάρισας 3-0 (25-15, 25-15, 25-17)
Β’ όμιλος: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, ΑΠΣ Αίας, ΑΣ Γιάννενα
1η αγωνιστική
Δευτέρα 26 Ιουλίου
ΑΠΣ Αίας - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 3-1 (25-13, 25-23, 17-25, 25-18)
*Ο ΑΣ Γιάννενα πέρασε άνευ αγώνος
2η αγωνιστική
ΑΠΣ Αίας - ΑΣ Γιάννενα - ο ΑΣ Γιάννενα αποχώρησε
Γ’ όμιλος: ΑΟ Μαρκοπούλου, ΑΣΠ Ερμής, ΑΟ Κύδων, Ολυμπιακός ΣΦΠ
1η αγωνιστική
Δευτέρα 26 Ιουλίου
ΑΟ Κύδων - Ολυμπιακός ΣΦΠ1-3 (18-25, 25-17, 20-25, 13-25)
ΑΣΠ Ερμής - ΑΟ Μαρκοπούλου 0-3 (12-25, 15-25, 06-25)
2η αγωνιστική
Κυριακή 1 Αυγούστου
20.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΟ Μαρκοπούλου
Δ’ όμιλος: ΑΣΠ Απόλλων, ΣΦΑΜ Φοίβος, Αίολος Αγυιάς
1η αγωνιστική
Δευτέρα 26 Ιουλίου
ΣΦΑΜ Φοίβος - Αίολος Αγυιάς 3-0 (25-17, 25-09, 25-09)
*Ο ΑΣΠ Απόλλων πέρασε άνευ αγώνος
2η αγωνιστική
Κυριακή 1 Αυγούστου
20.00: ΣΦΑΜ Φοίβος - ΑΣΠ Απόλλων
Το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής του Πανελλήνιου πρωταθλήματος αγοριών Κ18.
Α’ όμιλος: Πήγασος Πολίχνης, ΑΠΣ Φίλιππος
1η αγωνιστική
Παρασκευή 23 ΙουλίουΑΠΣ Φίλιππος -
Πήγασος Πολίχνης 0-3 (06-25, 13-25, 14-25)
Β’ όμιλος: ΑΣ Άθλος, ΠΑΟΚ, ΓΣ Πανηπειρωτικός
1η αγωνιστικήΠαρασκευή 23 ΙουλίουΓΣ Πανηπειρωτικός -
ΑΣ Άθλος 0-3 (19-25, 13-25, 21-25)
*Ο ΠΑΟΚ πέρασε άνευ αγώνος
2η αγωνιστική
Πέμπτη 29 Ιουλίου
18.00: ΠΑΟΚ - A.Σ. Άθλος
Γ’ όμιλος: Παναθηναϊκός ΑΟ, Ολυμπιακός ΣΦΠ, ΓΕ Ηρακλείου, ΑΕΠ Ολυμπιάς
1η αγωνιστικήΠαρασκευή 23 ΙουλίουΓΕ Ηρακλείου -
Παναθηναϊκός ΑΟ 0-3 (17-25, 22-25, 18-25)
Σάββατο 24 ΙουλίουΑΕΠ Ολυμπιάς -
Ολυμπιακός ΣΦΠ 0-3 (18-25, 22-25, 16-25)
2η αγωνιστικήΠέμπτη 29 Ιουλίου18.30: Ολυμπιακός ΣΦΠ - Παναθηναϊκός Α.Ο.
Δ’ όμιλος: ΑΟ Αστέρας Νίκαιας, ΑΕΚ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΣ Άθληση
1η αγωνιστικήΠαρασκευή 23 ΙουλίουΑΣ Άθληση -
ΑΟ Αστέρας Νίκαιας 0-3 (21-25, 21-25, 21-25)
ΣΦΠ Χανίων -
ΑΕΚ 0-3 (14-25, 09-25, 17-25)
2η αγωνιστικήΠέμπτη 29 Ιουλίου20.00: ΑΕΚ - ΑΟ Αστέρας Νίκαιας
Το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής των τεσσάρων ομίλων του Πανελληνίου πρωταθλήματος κοριτσιών Κ18.
Α’ όμιλος: ΑΠΣ Αίας, ΕΑ Λάρισας, ΑΣ Γιάννενα
1η αγωνιστική
Τρίτη 27 Ιουλίου
ΕΑ Λάρισας - ΑΣ Γιάννενα - Ο ΑΣ Γιάννενα αποχώρησε
*Ο ΑΠΣ Αίας πέρασε άνευ αγώνος
2η αγωνιστική
Πέμπτη 29 Ιουλίου
20.00: ΑΠΣ Αίας - ΕΑ Λάρισας
Β’ όμιλος: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Βυζαντινός ΑΟ, ΣΦΚ Πιερικός, ΑΟ Καβάλας
1η αγωνιστική
Παρασκευή 23 Ιουλίου
ΣΦΚ Πιερικός - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 0-3 (24-26, 21-25, 24-26)
ΑΟ Καβάλας - Βυζαντινός ΑΟ 3-0 (25-16, 25-13, 25-14)
2η αγωνιστική
Παρασκευή 30 Ιουλίου
18.30: ΑΟ Καβάλας - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Γ’ όμιλος: Ολυμπιακός ΣΦΠ, ΑΟ Μαρκοπούλου, ΑΣΠ Απόλλων
1η αγωνιστική
Παρασκευή 23 Ιουλίου
Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣΠ Απόλλων 3-2 (25-18, 14-25, 26-24, 06-25, 15-09)
*Ο ΑΟ Μαρκοπούλου πέρασε άνευ αγώνος
2η αγωνιστική
Πέμπτη 29 Ιουλίου
19.00: ΑΟ Μαρκοπούλου - Ολυμπιακός ΣΦΠ
Δ’ όμιλος: ΣΦΑΜ Φοίβος, ΑΣ Περιστέρι, ΑΣΠ Ερμής, ΝΟΠ Ρεθύμνου
1η αγωνιστική
Παρασκευή 23 Ιουλίου
ΑΣΠ Ερμής - ΑΣ Περιστέρι 1-3 (23-25, 19-25, 25-20, 22-25)
ΝΟΠ Ρεθύμνου - ΣΦΑΜ Φοίβος 0-3 (15-25, 14-25, 16-25)
2η αγωνιστική
Πέμπτη 29 Ιουλίου
19.30: ΑΣ Περιστέρι - ΣΦΑΜ Φοίβος