Στην ανακοίνωση της αποστολής του Παναιτωλικού για το αυριανό ματς με τον Άρη, προχώρησε ο Γιάννης Αναστασίου. Τα καναρίνια θα κάνουν το ταξίδι για την Θεσσαλονίκη με πέντε απόντες τους Ντουάρτε, Βαρόνε, Χατζηθεοδωρίδης, Μπακάκης και Μόρσεϊ.
Αναλυτικά οι παίκτες που θα έχει στη διάθεση του ο Γιάννης Αναστασίου:
Ανέστης, Αποστολάκης, Χουχούμης, Μλάντεν, Καρέλης, Πέδρο, Νταγκό, Ντίας, Λάρσον, Μάρτενσον, Φλόρες, Κολοβός, Ξενιτίδης, Σενγκέλια, Λαζαρίδης, Στεργιάκης, Τσιγγάρας, Μαλής, Λιάβας, Αναστασόπουλος, Νικολάου.