ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17.10.2020
ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Γ ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Καμπανιακός - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
Ομόνοια Σίνδου - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντινος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Γ ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακρίτες Συκεών - Κανονιέρηδες
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Γ ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Σταυρού – Θύελλα Περιστερώνας
Γήπεδο:Σταυρού - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Γ ΦΑΣΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Πυλαίας - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα
ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Γ ΦΑΣΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΝ Επιβατών - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο:Νέων Επιβατών - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος
ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Β ΦΑΣΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ρουβίκωνας - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:17.30
Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης
ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Β ΦΑΣΗ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Οδυσσέας Κορδελιού - Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο:Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα:16.00
Γιατρός:Κιουλτζής Ιωάννης
ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Β ΦΑΣΗ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ΑΕ Χαριλάου Αγ.Ελευθέριος
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Ενωση Συκεών
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:16.00
Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Β ΦΑΣΗ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κεραυνός Αγ.Παύλου - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη
Αναπλ. Ιατροί: Μαργαρίτης, Μπαλίκος, Παπαδημόπουλος, Τζιόλας.
Αναπλ. Παρατηρητές Αγώνων: Αλβανός, Ζυγομήτρος, Φασούλας, Χύτας.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18.10.2020
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
ΑΕ Ευόσμου – ΑΕ Αμπελοκήπων Δράμας
Γήπεδο:Ιωνίας - ώρα:16.00
Εθνικός Σοχού – Ορφέας Puma Ξάνθης
Γήπεδο:Σοχού - ώρα:16.00
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
Θερμαϊκός Θέρμης – Αναγέννηση Πλαγιάς
Γήπεδο:Θέρμης - ώρα:16.00
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Μακεδονικός
Γήπεδο:Μηχανιώνας - ώρα:16.00
ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Γ ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - Παύλος Μελάς
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:11.00
Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Balousha Mohammed
ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Γ ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κεραυνός Κολχικού - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο:Κολχικού - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.
ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Γ ΦΑΣΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Φαλήρου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.
ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Γ ΦΑΣΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος
ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Β ΦΑΣΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο:Φιλαδέλφειας - ώρα:11.30
Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:16.00
Γιατρός:Τζίολας Μιχ-Αδριανός
Δάφνη Ακροποτάμου - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο:Ακροποτάμου - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Β ΦΑΣΗ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Ελπίδας - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:11.00
Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος
Ελλήσποντος Κριθιάς - Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου
Γήπεδο:Κριθιάς - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γ. του Ελευθερ. - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς
Δόξα Περιβολακίου - ΑΟ Θράκης
Γήπεδο:Περιβολακίου - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Χατζηευαγγέλου ΄Αγγελος - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Β ΦΑΣΗ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Αστέρας - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:11.00
Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Β ΦΑΣΗ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής - ώρα:16.00
Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη
Φοίνικας Τούμπας - Μαραθών Υποδομή 1926
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:11.30
Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Αναπλ. Ιατροί:
11.00: Λάλλας, Μαργιούλα – Σιάρκου, Μπόμπορας, Κοντογιάννη.
16.00: Ζησόπουλος, Θεοδωρίδης, Τσαμαντουρίδης, Χατζηαθανασίου.
Αναπλ. Παρατηρητές Αγώνων: Βλαχούδης, Σεμερτζής, Ξυδόπουλος, Μελενηκιώτης Πασχ.