ΣΑΒΒΑΤΟ 11.02.2017
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Παύλος Μελάς - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Νίκη Μεσημερίου - ΑΕ Φαλήρου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
Ελευθεριακός - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Ιωνικός 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Ευόσμου - Αίας Ευόσμου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Αστραπή Δενδροποτάμου 2-2 TEΛΙΚΟ
2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
Μελιτέας - Δόξα Ρετζικίου 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Φιλύρου - Φοίνικας Πολίχνης 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΣ Νεάπολης - Ακρίτες Συκεών 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Ομόνοια Σταυρούπολης 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αετός Βασιλικών 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Κρήνης - Αναγέννηση Ρυσίου 3-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟΝ Επιβατών - Πέρα 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
Δόξα Ασσήρου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 0-4 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟ Δορκάδας - Εθνικός Λαγυνών 3-0 α.α.
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
Θρίαμβος Παρθενίου - Μ.Αλέξ. Ελλήνων 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Αμπελοκήπων - Ελπίδες Χαλάστρας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
Αριστοτέλης - Κισσός Χορτιάτη 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Προοδευτική - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 18.00
3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
Αίολος - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Ντίνος Κούης - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 0-5 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Ευόσμου – Κανονιέρηδες αναβολή
4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
Θρίαμβος Ταγαράδων - Μέγας Αλέξανδρος 0-0 ΤΕΛΪΚΟ
ΑΕ Πυλαίας - Αχιλλέας Περαίας 0-4 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Μέντεκας Καλαμαριάς 0-4 ΤΕΛΙΚΟ
5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
Αετός Ανω Σταυρού - Ηρακλής Μοδίου 0-4 ΤΕΛΙΚΟ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Νέα Πολιτεία Ευόσμου 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Φίλιππος Ελεούσας - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 4-1 ΤΕΛΙΚΟ
Μακεδών Ευόσμου - Αναγέννηση Καλοχωρίου αναβολή
Αγροτικός Αστέρας - Αναγέννηση Προχώματος αναβολή
2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης/Mακεδονικός - ΑΕΝ Αστραπή 11-0
3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 - Κανάρης 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
Δόξα Γερακαρούς - Μελισσουργός 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Εθνικός Προφήτη 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Κένταυρος 2-1 ΤΕΛΙΚΟ