Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
17η αγωνιστική
Αχιλλέας Τριανδρίας - Ιάσων Αυγής 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Παύλος Μελάς 0-0 TEΛΙΚΟ
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Νίκη Μεσημερίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αστραπή Μεσαίου - ΑΕ Φαλήρου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Οδυσσέας Κορδελιού - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
15η αγωνιστική
Αστέρας Αμπελοκήπων - Δόξα Πενταλόφου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Μακεδονικός Γέφυρας - Αστραπή Δενδροποτάμου 1-0 TEΛΙΚΟ
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αίας Ευόσμου 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟ Κουφαλίων - Ιωνικός 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
15η αγωνιστική
Νίκη Ευκαρπίας - ΠΑΟ Διοικητηρίου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΣ Νεάπολης - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Φιλύρου - Δόξα Αγ.Παύλου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΜΣ Νικόπολη - Χελιδόνια 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Ομόνοια Σταυρούπολης 0-1 TEΛΙΚΟ
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Ακρίτες Συκεών 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Ρετζικίου - Φοίνικας Πολίχνης 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
15η αγωνιστική
Αστέρας Ραιδεστού - Νίκη Κερασιάς 4-1 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Πυλαίας - ΠΑΟΝ Επιβατών 1-2 TEΛΙΚΟ
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Φοίνικας Καλαμαριάς 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Μαραθώνας - Αναγέννηση Επανομής 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
15η αγωνιστική
Αρης Ξηροποτάμου - Αρης Καβαλαρίου 0-4 TEΛΙΚΟ
Θύελλα Περιστερώνα - ΠΑΟ Δορκάδας 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Ασσήρου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 4-1 ΤΕΛΙΚΟ
Κεραυνός Κολχικού - Δόξα Δρυμού 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Ασκού 1-1 TEΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
12η αγωνιστική
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Ολυμπος Δενδροποτάμου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Μαγνησιακός - ΑΣ Μενεμένης 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
12η αγωνιστική
Ιωάννης Παπάφης - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
12η αγωνιστική
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ελλήσποντος Κριθιάς - Κανονιέρηδες 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Λύκοι - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ντίνος Κούης - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 0-4 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Ευόσμου - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 0-5 ΤΕΛΙΚΟ
Νίκη Ηρακλείου - Αίολος 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
12η αγωνιστική
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Σάντος Πανοράματος 1-5 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Πυλαίας - Μέγας Αλέξανδρος 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Θρίαμβος Ταγαράδων - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη 4-2 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
12η αγωνιστική
Νέστωρ Οσσας - Βρασίδας Βρασνών 4-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αετός Ανω Σταυρού - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 1-4 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Διγενής Κρυονερίου 0-4 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Σοχού - ΜΑΣ Στίβου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
9η αγωνιστική
Εύοσμος 2006 - Αγροτικός Αστέρας 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Αναγέννηση Προχώματος 5-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Νέων Σίνδου - Μακεδών Ευόσμου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Φίλιππος Ελεούσας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
9η αγωνιστική
Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης/Μακεδονικός - ΠΟ Ξηροκρήνης 4-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Θράκης - Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση
Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.30
Κυψέλη Νεάπολης - Καπετάν Αγρας 3-3 TEΛΙΚΟ
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - ΠΑΟΚ Πολίχνης 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΣ Αγ. Παύλος - Βορράς Αμπελοκήπων 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
9η αγωνιστική
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 0-1 TEΛΙΚΟ
Κανάρης - Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ερμής Μηχανιώνας - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 5-2 ΤΕΛΙΚΟ
Αναγέννηση Επταπυργίου - Αετοί Θεσσαλονίκης 2015
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 17.00
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
9η αγωνιστική
Εθνικός Προφήτη - Δόξα Γερακαρούς 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Δράση Αρδαμερίου - Σταυραετός Ευξεινούπολης 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Μακεδονία Καλαμωτού - Κένταυρος 2-3 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Μαρτίου - Μελισσουργός 5-1 ΤΕΛΙΚΟ