O κεντρικός αμυντικός Γιάννης Σούβλατζης μετά την εκπληκτική χρονιά που έκανε στην ομάδα των ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ, επιστρέφει στον Παύλο Μελά για να βοηθήσει να πετύχει ο σύλλογος τους στόχους του. «Γιάννη καλώς ήρθες πίσω σπίτι σου και σου ευχόμαστε υγεία και πολλές επιτυχίες με την ομάδα μας. Ο Γιάννης είναι η πρώτη από τις κινήσεις που θα ακολουθήσουν, πάντα με σοβαρότητα και με γνώμονα το καλό της ομάδας, για να πετύχουμε τους υψηλούς στόχους που θέτουμε ανέφεραν οι ιθύνοντες του συλλόγου