Σε χθεσινούς αγώνες σε Δράμα, Χαλκιδική, Ημαθία, Καβάλα, Πέλλα, Πιερία, Κιλκίς, Κοζάνη σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα
ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
Α - Α ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 0 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤ - Α ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ : 0 - 4
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝ - Α ΟΜΙΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ : 1 - 1
Α ΕΡ - Α ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ : 2 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - Β ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ : 2 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - Β ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ : 4 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - Β ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ : 3 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - Β ΟΜΙΛΟΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ : 3 – 0
ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Καλλικράτεια-Αετός Βαρβάρας 0-1
Τορωναίος Αφύτου-Φοίνικας Νικήτης 1-5
ΑΟ Σάρτης-ΠΟ Μουδανιών 1-0
Νίκη Πολυγύρου-ΑΟ Χανιώτης 0-1
Ανθεμούς Γαλάτιστας-Αρης Κασσανδρείας 1-1
Θύελλα Κρήνης-Στρατώνι 2-1
Ηρακλής Ν. Φώκαιας-Δόξα Ορμύλιας 0-4
Ουρανούπολη-Νέμεση Συκιάς 3-0
Θύελλα Μεταγγιτσίου-Αγ. Μάμας 3-2
ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ PLAYOFF ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ 0-0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ PLAYOFF ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ : 4 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ PLAYOUT ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ : 1 - 1
ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ : 1 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ : 3 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ : 2 - 0
Β ΕΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ : 6 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΖΑΝΗ 2004 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ : 4 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤ- 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ : 1 - 4
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
Δόξα 10 Μοσχοχωρίου-Πίνδος Α. Αγιάννη 0-3
Νέος Παμβριακός-Ολυμπος Αγ. Σπυρίδωνα 2-3
Γ. Ολύμπιος Λόφου-Καλλιθεακός 1-3
Ελπίδα Ανδρομάχης-Απόλλων Λιτοχώρου 2-2
ΕΠΣ ΚΙΛΚΙΣ
Ατρόμητος Π.Αγιονερίου - Πάικο Γουμένισσας 3-4
ΑΕ Πολυκάστρου - Απόλλων Ευρωπου 1-0
Ηρακλής Αργυρούπολης -Κεραυνός Βάθης 1-0
ΠΑΟΚ Κρηστώνης - ΠΑΟΝΕ Επταλόφου 5-0
Ποντιακός Ν. Σάντας -Κιλκισιακός 0-2
Αστέρας Μ. Βρύσης - Δόξα Γερακαριού 4-0
ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
Αετός Οφρυνίου-Ορφέας Ελευθερούπολης 0-1
Βύρων Καβάλας-Βρασίδας 2-0
Παγγαίο-ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα 1-4
ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ : 2 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ : 1 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ : 4 - 0
Α1 ΕΡΑΣ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ : 5 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ : 4 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ : 0 - 2
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ : 1 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ - ΔΟΞΑ Π ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ : 5 - 2
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 2018 - ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ : 0 - 5