Με 10 παίκτες από το 3' και χωρίς αλλαγή τα Τρίκαλα με τον ΠΑΟΚ Β'

Metrosport Team16 Απριλίου 2022

Τα Τρίκαλα αντιμετωπίζουν αυτήν την ώρα τον ΠΑΟΚ Β' στο πλαίσιο της 32ης αγωνιστικής της Super League 2, με τους γηπεδούχους να κατεβαίνουν στον αγώνα με μόλις έντεκα ποδοσφαιριστές, δηλαδή αυτούς που ξεκίνησαν και στην αναμέτρηση.

Στο 3ο λεπτό ο Νιάρος αποχώρησε από τον αγωνιστικό χώρο, εξαιτίας ενός τραυματισμού που τον ταλαιπωρούσε πριν την έναρξη του αγώνα, αλλά εν τέλει ξεκίνησε, μη μπορώντας όμως να συνεχίσει.

Τα Τρίκαλα δεν είχαν άλλον διαθέσιμο παίκτη στον πάγκο για αντικαταστήσει τον Νιάρο, με αποτέλεσμα από 3΄να παίζουν με παίκτη λιγότερο. Η ομάδα του Πάμπλο Γκαρσία βρίσκεται ήδη μπροστά στο σκορ με 3-0 και το ημίχρονο ολοκληρώθηκε πριν λίγο.

Οι συνθέσεις των δύο ομάδων μετά το 3ο λεπτό:

Τρίκαλα: Περλέσι, Σανδραβέλης, Φουτσίνι, Γκοβίνας, Κλεμέντε, Γκιντεκέ, Ιωαννίδης, Ευθυμιου, Ζησόπουλος, Μυλόπουλος

ΠΑΟΚ Β': Ταλιχμανίδης, Μανωλιούδης,Παναγιώτου, Κουλιεράκης, Τσαούσης, Γρόσδης, Μελετίδης, Τάχατος, Φασίδης, Κούτσιας, Σπυρίδης