ΕΠΙΛΟΓΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΣ

Σε Ζίφκοβιτς και Κόντε τα βραβεία της 20ης αγωνιστικής (pics)

Τα πρόσωπα που ξεχώρισαν στην 20η αγωνιστική του πρωταθλήματος ανακοίνωσε η Super League

Απίστευτο ματς στα Περιβόλια με 6 γκολ και θέαμα!

Πλατανιάς και ΠΑΣ Γιάννινα πρόσφεραν το ματς της σεζόν μέχρι στιγμής στα Περιβόλια, σε ένα 90λεπτο με τρομερή εξέλιξη, έξι γκολ για το τελικό 3-3

Στο «ψυγείο» Τζήλος και Δημητριάδης για το ΠΑΣ-Παναθηναϊκός

Χαμηλή βαθμολογία από τον παρατηρητή διαιτησίας παίρνουν ο Λαρισαίος ρέφερι και ο Καστοριανός βοηθός για τα σοβαρά λάθη τους στους «Ζωσιμάδες»

«Στοπ» του ΠΑΣ στο χωράφι των Ζωσιμάδων!

Ο Παναθηναϊκός "πάτησε" τον ΠΑΣ στο χωράφι των Ζωσιμάδων, αλλά οι πολλές χαμένες ευκαιρίες στο δεύτερο ημίχρονο του στέρησαν τη νίκη

Βοηθός του Πετράκη στον ΠΑΣ ο Γιάννης Ταουσιάνης

Τον γνωρίσαμε στον Εργοτέλη (2 σεζόν στη Super League) και στον ΟΦΗ (Βοηθός του Δερμιτζάκη στη Super League) και θα τον δούμε ως βοηθό στον ΠΑΣ

«Απέδρασε» από τους «Ζωσιμάδες» με διπλό στην παράταση!

Με τους Γιορέντε και Μανούσο να σκοράρουν στο δεύτερο ημίχρονο της παράτασης κόντρα στον ΠΑΣ (1-2), ο Πλατανιάς κατάφερε να πάρει την μεγάλη πρόκριση