Πας Γιάννινα

ΕΠΙΛΟΓΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΣ

Γέντρισεκ λαμπρός την οδηγεί στην Ευρώπη!

Η Ξάνθη είχε την ουσία, βρήκε το αποτέλεσμα (3-0) και σε ένα γεμάτο β΄ημίχρονο "πέταξε" για πεντάδα και Ευρώπη με τον Γέντρισεκ να βάζει δύο γκολ

Το απίθανο γκολ του Γέντρισεκ κόντρα στον ΠΑΣ! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γέντρισεκ περίπου από τα σαράντα μέτρα βρήκε τη μπάλα μπροστά του και με ένα απίστευτο σουτ με το αριστερό κρέμασε τον Βελλίδη

Διπλή παραπομπή για το ΠΑΣ Γιάννινα-Απόλλων Σμύρνης

Χαμηλή βαθμολογία πήραν από τον παρατηρητή διαιτησίας τόσο ο διαιτητής Παπαδόπουλος όσο και ο βοηθός Κελάζογλου

ΠΑΣ Γιάννινα: «Ζητάμε συγγνώμη απ' όλους τους φιλάθλους της ομάδας»

Η διοίκηση του ΠΑΣ έσπευσε να ζητήσει συγγνώμη από τους φιλάθλους της ομάδας, οι οποίοι βρέθηκαν στις εξέδρες του γηπέδου «Ζωσιμάδες»

Έσπασε την κατάρα εκτός και άλμα παραμονής ο Απόλλων!

Άλμα παραμονής για την «ελαφρά ταξιαρχία», η οποία κατάφερε να αποδράσει από την έδρα του ΠΑΣ Γιάννινα, χάρις το τέρμα του Ναδάλες

«Βλέπει» Ευρώπη ο Παναιτωλικός, 1-0 τον ΠΑΣ!

Με γκολ του Μάρκος Πάουλο στο 14ο λεπτό η ομάδα του Τραϊανού Δέλλα νίκησε 1-0 τον ΠΑΣ Γιάννενα στα Αγρίνιο και βλέπει ακόμη... Ευρώπη.