ΠΑΟΚ

ΕΠΙΛΟΓΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΣ

Το συγκλονιστικό κλάμα του Πέλκα για το περιβραχιόνιο του αρχηγού

Ο νεαρός μεσοεπιθετικός αγωνίστηκε έστω και για λίγα λεπτά σαν αρχηγός του ΠΑΟΚ και δεν έκρυψε τη συγκίνησή του, διαβάστε την ανάρτησή του

Συμπλήρωσε κάρτες ο Σάκχοφ

Ο Εβγκέν Σάκχοφ αναμένεται να λείψει σε ένα από τα επόμενα τέσσερα παιχνίδια πρωταθλήματος του ΠΑΟΚ.

Κατέβασε την εφαρμογή του ΟΑΣΘ

Τι είπε ο Πρίγιοβιτς για τα γκολ και την αφιέρωση στον ξάδερφό του

Το ξεκίνημα του Πρίγιοβιτς στον ΠΑΟΚ είναι καταπληκτικό και αφού ψηφίστηκε πολυτιμότερος του σημερινού αγώνα με τη Βέροια, μίλησε για όλα.

Η αφιέρωση του Πρίγιοβιτς στο πρώτο γκολ (pic)

Ειδική αφιέρωση είχε ετοιμάσει ο Σέρβος για το παιχνίδι με την Βέροια, εάν και εφόσον πετύχαινε κάποιο τέρμα. Δείτε τη σημαίνει.

Λάμψη Πρίγιοβιτς, Ενρίκε, Ουάρντα στην προπόνηση με Βέροια

Εύκολη νίκη του ΠΑΟΚ με 4-0 σε ένα παιχνίδι που οι προβολείς στράφηκαν στους νέους παίκτες που αγωνίστηκαν και εντυπωσίασαν...

Το δεύτερο γκολ του Πρίγιοβιτς με εντυπωσιακή κεφαλιά(vid)

O Αλεξάνταρ Πρίγιοβιτς πέτυχε,στο 50ο λεπτό της αναμέτρησης του ΠΑΟΚ με τη Βέροια,με ωραία κεφαλιά το τρίτο γκολ του ΠΑΟΚ και το δεύτερο προσωπικό του