ΕΠΙΛΟΓΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΣ

Έτσι έχει διαμορφωθεί η βαθμολογία των play off (29η αγωνιστική)

Μετά το τέλος της 29ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Superleague , δείτε πως έχει διαμορφωθεί η βαθμολογία για τα play off .

Έτσι προηγήθηκε ο Παναιτωλικός στο Καυτατζόγλειο (vid)

H ομάδα του Μάκη Χάβου άνοιξε το σκορ στο 31ο λεπτό της αναμέτρησης με τον Ηρακλή , χάρη σε γκολ που πέτυχε ο Λουίς Ρόσα με ωραίο διαγώνιο σουτ .

Με απουσίες ο Παναιτωλικός κόντρα στον Ηρακλή

Στην Θεσσαλονίκη βρίσκεται η αποστολή του Παναιτωλικού ενόψει του αυριανού ματς με τον Ηρακλή

Σπουδαία κίνηση ανθρωπιάς από τους Guerreros

Ακόμα μια κίνηση ανθρωπιάς από τον Σ.Φ Παναιτωλικού Guerreros, που καλεί τον κόσμο να βοηθήσει τους καρκινοπαθείς ενόψει Πάσχα.

Μοιρασιά στο Αγρίνιο για Παναιτωλικό και Αστέρα Τρίπολης

Ισόπαλοι με 1-1 ήρθαν Παναιτωλικός και Αστέρας, με τις δύο ομάδες να έχουν από ένα ημίχρονο η κάθε μία.

Κωστούλας: «Ποια αναδιάρθρωση; Αυτά είναι για τα media»

Ο ισχυρός άνδρας του Παναιτωλικού μίλησε για το νέο σύστημα διεξαγωγής του πρωταθλήματος και τη μη ψήφιση του στο Metropolis 95.5