ΕΠΙΛΟΓΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΣ

Δείτε το απίστευτο αυτογκόλ του Ένγκελς στο Αγρίνιο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Ρότσα έκανε τη σέντρα και ο Ένγκελς έβαλε άθελά του το κεφάλι και έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του, βάζοντας... φωτιά στο Αγρίνιο

Η Λαμία «έκλεψε» τον βαθμό στις καθυστερήσεις!

Η ομάδα του Μπάμπη Τεννέ ισοφάρισε στο 97ο λεπτό τον Παναιτωλικό που βρέθηκε να προηγείται με 0-2 στο ημίχρονο

«Φιλί ζώης» για τον Παναιτωλικό

Η ομάδα του Αγρινίου νίκησε με 3-1 την ΑΕΛ και πήρε τρεις υπερπολύτιμους βαθμούς

Ο Μόραρ χάρισε το Χ στον Παναιτωλικό!

Σκοράροντας τρία λεπτά μετά την εισόδό του στο ματς, ο Βλαντ Μόραρ χάρισε το βαθμό της ισοπαλίας στον Παναιτωλικό (1-1) εναντίον του ΠΑΣ Γιάννινα

Σαν σίφουνας πέρασε από το Αγρίνιο η Ξάνθη

Οι Ακρίτες πραγματοποιώντας εξαιρετική εμφάνιση στο πρώτο μέρος, επικράτησαν 3-1 του Παναιτωλικού στο Αγρίνιο - «Τρίζει» πλέονη καρέκλα του Μάκη Χάβου

Όρθιος στο Αγρίνιο ο Απόλλων Σμύρνης

Μετά την πρώτη φετινή νίκη του πριν μια βδομάδα, ο Απόλλωνας Σμύρνης έφυγε με τον βαθμό και από το Αγρίνιο απέναντι στον Παναιτωλικό