Ο μεγαλομέτοχος της ΑΕΛ προχώρησε σε διευκρινιστική δήλωση για τους δανεικούς παίκτες που πήρε από τον Δικέφαλο

«Ιδιαίτερα ευφυής ο Ουάρντα, δεδομένο ότι θα γυρίσει στον ΠΑΟΚ»

Ο Μιχάλης Γρηγορίου μίλησε στην εκπομπή «Action Zone» για τον Αιγύπτιο μεσοεπιθετικό και τον τρόπο με τον οποίο τον διαχειρίζεται

Η απίστευτη γκάφα του Ντεγκρά που έφερε την ισοφάριση του Ηρακλή (vid)

Δείτε την απίστευτη γκέλα του Αργεντίνου γκολκίπερ, που έφερε την ισοφάριση του Ηρακλή

«Σφαγή» της Λάρισας, απίστευτο ακυρωθέν γκολ του Περόνε στο 90' (pic)

Στο 90΄ ακυρώθηκε πεντακάθαρο γκολ του Περόνε για να γίνει το 2-1 για τη Λάρισα και στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων το «τριφύλλι» πήρε τη νίκη

Ξέσπασμα Κούγια κατά Ντεγκρά (pics)

Η γκάφα του Ντεγκρά κόστισε στη Λάρισα, με αποτέλεσμα, ο πρόεδρος των «βυσσινί» με τη λήξη του αγώνα να ξεσπάσει στον Αργεντινό γκολκίπερ

Εχασε τα άχαστα ο Αρης, τον «απoτελείωσαν» Ουάρντα και διαιτησία!

Σε ένα τρελό παιχνίδι, οι κιτρινόμαυροι προηγήθηκαν με 2-0 πολύ νωρίς, όμως η ΑΕΛ το γύρισε με πρωταγωνιστή τον Αιγύπτιο – Ο Σκουλάς πήρε πίσω πέναλτι