Ο αρχηγός της ομάδας της Λαμίας, Ανέστης Αναστασιάδης μίλησε στο Metropolis 95,5 με αφορμή την ανανέωση της συνεργασίας του με την ομάδα του Τεννέ

Έδεσε Ασίγκμπα η Λαμία

Την επέκταση της συνεργασίας της με τον Μαρκ Ασίγκμπα ανακοίνωσε η Λαμία

Φινάλε με διπλό η ΑΕΚ, χάρισε κόκκινη στον Λιβάγια ο Τζοβάρας!

Με τον Τζοβάρα να χαρίζει πεντακάθαρη κόκκινη κάρτα στον Λιβάγια, η ΑΕΚ έφυγε με το διπλό από τη Ριζούπολη, επικρατώντας 1-0 του Απόλλωνα Σμύρνης.

Σώθηκε η Λαμία, έπεσε η Κέρκυρα, θρίλερ για την 5η θέση

Το "χρυσό" γκολ του Πίτι στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, "ξεκλείδωσε" την άμυνα του ΠΑΣ Γιάννινα και άνοιξε τον δρόμο για τη νίκη της Λαμίας

Βολεύτηκαν και οι δυο στη Λαμία

Σ΄ ένα παιχνίδι που δεν αξίζει σχολιασμού Λαμία και Απόλλων Σμύρνης αναδείχθηκαν ισόπαλοι χωρίς τέρματα, ένα αποτέλεσμα που τους άφησε ικανοποιημένους

«Η μεγαλύτερη σφαγή φέτος ήταν το πέναλτι υπέρ της ΑΕΚ» (audio)

O Πανουργιάς Παπαϊωάννου μίλησε στο Μetropolis 95,5 και την εκπομπή «Τρίτο Ημίχρονο» για τη διακοπή, τις αδειοδοτήσεις, αλλά και τη διαιτησία