Κέρκυρα

ΕΠΙΛΟΓΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΣ

«Ανεπιθύμητος για την Κέρκυρα ο Κατσικογιάννης»

Βολές κατά του διαιτητή Κατσικογιάννη εξαπέλυσε με ανακοίνωσή της η Κέρκυρα, χαρακτηρίζοντάς τον ανεπιθύμητο.

Ηρωικοί Φαίακες κράτησαν τον βαθμό με 9 παίκτες!

Η Κέρκυρα αγωνίστηκε με 9 παίκτες για 45 λεπτά, ωστόσο καταβάλλοντας ηρωική προσπάθεια και με κατάθεση ψυχής πήρε τον βαθμό της ισοπαλίας (1-1)

Πήρε το τρίποντο ο ΠΑΣ με σούπερ ανατροπή!

Μεγάλη νίκη πήρε ο ΠΑΣ Γιάννινα επί της Κέρκυρας (2-1) σε ένα ματς με δραματικό φινάλε!

«Ο ΠΑΟΚ έχει δυνατότητες να πάρει μεγάλο αποτέλεσμα στο Καραϊσκάκης»

«Ο ΠΑΟΚ έχει δυνατότητες να πάρει μεγάλο αποτέλεσμα στο «Γεώργιος Καραϊσκάκης», είπε στο Metropolis 95,5 ο προπονητής της Κέρκυρας

Μοιράστηκαν ημίχρονα και βαθμούς

Η Κέρκυρα υποδέχτηκε τον Λεβαδειακό στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής της Superleague με τις δύο ομάδες να μοιράζονται... ημίχρονα και βαθμούς (1-1)

Τρίποντο με Ουάρντα για τον Ατρόμητο

Σε ένα μέτριο παιχνίδι, ο Ατρόμητος κατάφερε να νικήσει με 1-0 την Κέρκυρα με εύστοχο πέναλτι του Ουάρντα στο τελευταίο δευτερόλεπτο των καθυστερήσεων