METROPOLIS 95.5

00:00
ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
Ραπτόπουλος Κωστής
02:00
ΣΕΡΓΙΑΝΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ
Χιλιτίδης Γιάννης
06:00
ΠΡΩΙΝΟ ΜΠΑΧΑΛΟ
Βρανάς Κώστας, Μπασάκου Σμαράγδα
08:00
ΚΟΥΛ ΚΑΙ ΡΑΠ
Ραπτόπουλος Κωστής, Κουλιανός Νίκος
10:00
Η ΠΛΑΚΑ ΤΕΛΟΣ
Πάγκος Γιάννης, Ζαίρης Γιώργος
12:00
ΣΤΗ ΣΕΝΤΡΑ
Μπούζος Γιώργος, Θωμαΐδης Κυριάκος, Γρηγοριάδης Στέλιος, Αλατζά Σοφία
14:00
ΤΗΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑΣ
Ραπτόπουλος Κωστής, Κόκκινος Γρηγόρης
16:00
ΤΡΙΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
Κανελλάκης Δημήτρης, Γρηγοριάδης Στέλιος, Μάστορας Βασίλης, Γιαλαμάς Κώστας
18:00
METROBET
Κουλιανός Νίκος
20:00
METROSPORT
Μάντζιος Γιώργος
22:00
ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΑΜΟΡΑ
Καμόρα Πασχάλης
00:00
ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
Ραπτόπουλος Κωστής
02:00
ΣΕΡΓΙΑΝΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ
Χιλιτίδης Γιάννης
06:00
ΠΡΩΙΝΟ ΜΠΑΧΑΛΟ
Βρανάς Κώστας, Μπασάκου Σμαράγδα
08:00
ΚΟΥΛ ΚΑΙ ΡΑΠ
Ραπτόπουλος Κωστής, Κουλιανός Νίκος
10:00
Η ΠΛΑΚΑ ΤΕΛΟΣ
Πάγκος Γιάννης, Ζαίρης Γιώργος
12:00
ΣΤΗ ΣΕΝΤΡΑ
Μπούζος Γιώργος, Θωμαΐδης Κυριάκος, Γρηγοριάδης Στέλιος, Αλατζά Σοφία
14:00
ΤΗΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑΣ
Ραπτόπουλος Κωστής, Κόκκινος Γρηγόρης
16:00
ΤΡΙΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
Κανελλάκης Δημήτρης, Γρηγοριάδης Στέλιος, Μάστορας Βασίλης, Γιαλαμάς Κώστας
18:00
METROBET
Κουλιανός Νίκος
20:00
METROSPORT
Μάντζιος Γιώργος
22:00
ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΑΜΟΡΑ
Καμόρα Πασχάλης
00:00
ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
Ραπτόπουλος Κωστής
02:00
ΣΕΡΓΙΑΝΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ
Χιλιτίδης Γιάννης
06:00
ΠΡΩΙΝΟ ΜΠΑΧΑΛΟ
Βρανάς Κώστας, Μπασάκου Σμαράγδα
08:00
ΚΟΥΛ ΚΑΙ ΡΑΠ
Ραπτόπουλος Κωστής, Κουλιανός Νίκος
10:00
Η ΠΛΑΚΑ ΤΕΛΟΣ
Πάγκος Γιάννης, Ζαίρης Γιώργος
12:00
ΣΤΗ ΣΕΝΤΡΑ
Μπούζος Γιώργος, Θωμαΐδης Κυριάκος, Γρηγοριάδης Στέλιος, Αλατζά Σοφία
14:00
ΤΗΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑΣ
Ραπτόπουλος Κωστής, Κόκκινος Γρηγόρης
16:00
ΤΡΙΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
Κανελλάκης Δημήτρης, Γρηγοριάδης Στέλιος, Μάστορας Βασίλης, Γιαλαμάς Κώστας
18:00
METROBET
Κουλιανός Νίκος
20:00
METROSPORT
Μάντζιος Γιώργος
22:00
ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΑΜΟΡΑ
Καμόρα Πασχάλης
00:00
ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
Ραπτόπουλος Κωστής
02:00
ΣΕΡΓΙΑΝΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ
Χιλιτίδης Γιάννης
06:00
ΠΡΩΙΝΟ ΜΠΑΧΑΛΟ
Βρανάς Κώστας, Μπασάκου Σμαράγδα
08:00
ΚΟΥΛ ΚΑΙ ΡΑΠ
Ραπτόπουλος Κωστής, Κουλιανός Νίκος
10:00
Η ΠΛΑΚΑ ΤΕΛΟΣ
Πάγκος Γιάννης, Ζαίρης Γιώργος
12:00
ΣΤΗ ΣΕΝΤΡΑ
Μπούζος Γιώργος, Θωμαΐδης Κυριάκος, Γρηγοριάδης Στέλιος, Αλατζά Σοφία
13:00
ΤΕΣΣΕΡΑ ΣΤΑ ΠΕΝΤΕ
Μάντζιος Γιώργος
14:00
ΤΗΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑΣ
Ραπτόπουλος Κωστής, Κόκκινος Γρηγόρης
16:00
ΤΡΙΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
Κανελλάκης Δημήτρης, Γρηγοριάδης Στέλιος, Μάστορας Βασίλης, Γιαλαμάς Κώστας
18:00
METROBET
Κουλιανός Νίκος
20:00
METROSPORT
Μάντζιος Γιώργος
22:00
ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΑΜΟΡΑ
Καμόρα Πασχάλης
00:00
ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
Ραπτόπουλος Κωστής
02:00
ΣΕΡΓΙΑΝΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ
Χιλιτίδης Γιάννης
06:00
ΠΡΩΙΝΟ ΜΠΑΧΑΛΟ
Βρανάς Κώστας, Μπασάκου Σμαράγδα
06:00
Ο ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ
Μακρυαννίδης Απόστολος
08:00
ΚΟΥΛ ΚΑΙ ΡΑΠ
Ραπτόπουλος Κωστής, Κουλιανός Νίκος
10:00
Η ΠΛΑΚΑ ΤΕΛΟΣ
Πάγκος Γιάννης, Ζαίρης Γιώργος
12:00
ΣΤΗ ΣΕΝΤΡΑ
Μπούζος Γιώργος, Θωμαΐδης Κυριάκος, Γρηγοριάδης Στέλιος, Αλατζά Σοφία
14:00
ΤΗΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑΣ
Ραπτόπουλος Κωστής, Κόκκινος Γρηγόρης
16:00
ΤΡΙΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
Κανελλάκης Δημήτρης, Γρηγοριάδης Στέλιος, Μάστορας Βασίλης, Γιαλαμάς Κώστας
18:00
METROBET
Κουλιανός Νίκος
20:00
METROSPORT
Μάντζιος Γιώργος
22:00
ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΑΜΟΡΑ
Καμόρα Πασχάλης
09:00
ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ
Παπαζαφειρίου Κώστας
12:00
ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΠΙΑΤΣΑΣ
Βαρδάκης Δήμος
13:00
BET SHOW
Κουλιανός Νίκος
16:00
ΜΕ ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΟΜΠΡΕΛΑ
Κωνσταντινίδης Κώστας
17:00
ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ
Μάντζιος Γιώργος
19:00
ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ
Κόκκινος Γρηγόρης
21:00
ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ
Βραζιλιάνος Μιχάλης
23:00
ΒΡΑΔΙΑΖΕΙ
Ασλανίδης Αχιλλέας
01:00
ΩΡΕΣ ΚΟΙΝΗΣ ΑΝΗΣΥΧΙΑΣ
Βρανάς Κώστας
06:00
Ο ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ
Μακρυαννίδης Απόστολος
09:00
ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ
Παπαζαφειρίου Κώστας
12:00
ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
16:00
ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ
Τεριακής Γιώργος
19:00
ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ
Βραζιλιάνος Μιχάλης
22:00
ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΑΜΟΡΑ
Καμόρα Πασχάλης
X