Λεβαδειακός

ΕΠΙΛΟΓΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΣ

Συνεχίζει ακάθεκτος ο Ατρόμητος

Ο Ατρόμητος κέρδισε 1-0 τον Λεβαδειακό και πέρασε στην δεύτερη θέση της βαθμολογίας

Εύκολο πέρασμα της ΑΕΚ από τη Λιβαδειά και κορυφή!

Mε τους Λιβάγια και Αραούχο να «καθαρίζουν» με δικά τους γκολ το ματς στην έδρα του Λεβαδειακού, η Ένωση παρέμεινε στην κορυφή

Ανιγκό: «Δυνατός ο Απόλλων, μείναμε ήρεμοι μετά το γκολ»

Ο Γάλλος τεχνικός του Λεβαδειακού στάθηκε στην σωστή αντίδραση των ποδοσφαιριστών του μετά το γκολ που δέχθηκε η ομάδα του

Πλήρωσε τα λάθη του ο Απόλλωνας που τα έδωσε όλα για την πρόκριση

Οι ροσονέρι προηγήθηκαν αλλά ένα αυστηρό πέναλτι σε μια αδράνειά τους ήταν η αρχή του αποκλεισμού από την επόμενη φάση του Κυπέλλου.

Δείτε πώς ισοφάρισε ο Λεβαδειακός (ΒΙΝΤΕΟ)

Άμεση ήταν η απάντηση από τους Βοιωτούς, καθώς στο 70ο λεπτό έφεραν το ματς στα ίσα στην Καλαμαριά, με το εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Μπελγκαζουανί

Δείτε πώς προηγήθηκε ο Απόλλων απέναντι στον Λεβαδειακό! (ΒΙΝΤΕΟ)

Με τον καλύτερο τρόπο ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο για τους «κοκκινόμαυρους», καθώς ευτύχησαν να προηγηθούν στο 55΄