Λεβαδειακός

ΕΠΙΛΟΓΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΣ

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ και όμως ΕΛΛΗΝΙΚΟ! Ο διαιτητής πήρε πίσω κόκκινη κάρτα!

Ο διαιτητής Θάνος απέβαλε στο 75ο λεπτό τον Λεονάρντο με δεύτερη κίτρινη όμως λίγο αργότερα άλλαξε άποψη και πήρε πίσω την απόφαση του

Ο Γιακουμάκης του στέρησε την «ανάσα»!

Είχε την υπεροχή, έπαιζε καλύτερα, άνοιξε το σκορ αλλά παρόλα αυτά η «ελαφρά ταξιαρχία» κατάφερε να ισοφαριστεί και να χάσει δύο πολύτιμους βαθμούς

Καταγγέλλει Λεβαδειακό ο Τόνι Σίλβα για οφειλές 45.000 ευρώ

Ο Τόνι Σίλβα ξέσπασε μέσο των social media για τις οφειλές στο πρόσωπο του και ενημέρωσε για τις επόμενες κινήσεις του

Συνεχίζεται η κατρακύλα του Παναθηναϊκού

Ο Παναθηναϊκός δεν τα κατάφερε ούτε στην Λειβαδιά (3-2) και ο Λεβαδειακός πήρε μια σημαντική βαθμολογικά νίκη για την συνέχεια στο πρωτάθλημα

ΚΩΜΩΔΙΑ: Ξεκίνησε για δέκα λεπτά και διακόπηκε ο αγώνας στη Λιβαδειά!

Ο διαιτητής Ευαγγέλου αποφάσισε να ξεκινήσει τον αγώνα στην… πισίνα της Λιβαδειάς και δέκα λεπτά αργότερα αποφάσισε να τον διακόψει

ΕΚΤΑΚΤΟ: Στον αέρα το Λεβαδειακός-Παναθηναϊκός- Πισίνα το γήπεδο!

Σε… πισίνα έχει μετατραπεί ο αγωνιστικός χώρος στη Λιβαδειά με την βροχή να βάζει ερωτηματικό ακόμα και στη διεξαγωγή του αγώνα