Κέρκυρα

ΕΠΙΛΟΓΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΣ

Αγνοεί τη νίκη στο πρωτάθλημα και το γκολ εντός ο Απόλλων!

«Λευκή» ισοπαλία στη Ριζούπολη ανάμεσα στον Απόλλωνα Σμύρνης και την Κέρκυρα, με τους γηπεδούχους να μένουν χωρίς γκολ για 270 λεπτά εντός

Μοιράστηκαν ημίχρονα και βαθμούς

Η Κέρκυρα υποδέχτηκε τον Λεβαδειακό στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής της Superleague με τις δύο ομάδες να μοιράζονται... ημίχρονα και βαθμούς (1-1)

Όλα μηδέν σε «Περιβόλια» και Λάρισα, διαμαρτύρεται ο Ατρόμητος

Καλύτερος ο Ατρόμητος επί της ΑΕΛ αδικήθηκε από τον επόπτη της αναμέτρησης στη Λάρισα, αφού ακυρώθηκε κανονικό γκολ του Ρισβάνη στο 85΄

«Οι παίκτες του ΠΑΟΚ δεν είχαν δυνάμεις,στο τέλος κάποιοι περπατούσαν»

Ο υπηρεσιακός τεχνικός της Κέρκυρας, Κώστας Χριστοφοράκης μίλησε στο Metropolis 95.5 για την έλλειψη φυσικής κατάστασης που εντόπισε στον ΠΑΟΚ.

Ο ΠΑΟΚ έβγαλε την υποχρέωση και περιμένει... ενίσχυση

Ο ΠΑΟΚ έκανε το... τυπικό του καθήκον, επικράτησε εύκολα με 3-1 της Κέρκυρας και κοιτά πλέον στις τελευταίες μέρες των μεταγραφών.

Ενδεκάδα με μεγάλες εκπλήξεις από τον Λουτσέσκου

Ο Ρουμάνος προπονητής έκανε αναγκαστικά κάποιες αλλαγές λόγω τραυματισμών και όχι μόνο για τον αγώνα πρωταθλήματος με την Κέρκυρα.