ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ :

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου 9-10 Νοεμβρίου 2019

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου 9-10 Νοεμβρίου 2019

Αγώνες σε όλες τις κατηγορίες περιλαμβάνει το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου 9-10 Νοεμβρίου

ΣΑΒΒΑΤΟ 09.11.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (12η αγωνιστική)

ΠΑΟΝΕ - Καμπανιακός   

Φοίνικας Πολίχνης - Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Ολυμπιακός Κυμίνων - ΠΑΟ Ξυλούπολης 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Αχιλλέας Τριανδρίας   

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Δόξα Ρετζικίου   

ΜΑΣ Αγχιάλου - ΑΕ Καλλιθέας

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Ελευθεριακός  

2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Σταυρού - ΠΑΟ Δορκάδας   

ΑΣ Νεάπολης - Απόλλων Ζαγκλιβερίου  

 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

Αριστοτέλης - Αετός Βασιλικών

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αστέρας Ραιδεστού   

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

Αξιός Ανατολικού - ΠΟ Ξηροκρήνης   

Οδυσσέας Κορδελιού - Σταυραετός Ευξεινούπολης    3-0 α.α.

2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

ΑΕ Αμπελοκήπων - Ελπίδες Σταυρούπολης   

Ακρίτες Συκεών - Μακεδονικός Μοναστηρίου   

3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

Ακαδ. Νεάπολης - Κεραυνός Αγίου Παύλου  

4ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

Ελλήσποντος Κριθιάς - Αρης Καβαλαρίου   

Δάφνη Ευαγγελισμού - Δόξα Ασσήρου   

5ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

Προοδευτική - ΠΑΟ Διοικητηρίου   

6ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

Δόξα Τριλόφου - Γερμανική  Ακαδημία   

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

ΑΟ Μεσήμβριας - Ελπίδες Αμπελοκήπων   

Ακαδ. Ποδ. Ζάχου - Αναγέννηση Προχώματος   

2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

Χαρ. Επαμεινώνδας - ΑΟ Σούτερς   

ΑΣ Αγ. Παύλος - Λιονταράκια   

3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής - Δόξα Τούμπας   

4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015 - Αετός Ανω Σταυρού   

ΚΥΡΙΑΚΗ 10.11.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (12η αγωνιστική)

Εθνικός Σοχού - ΑΕ Ευόσμου    Γήπεδο:Σοχού - ώρα:15.00

ΑΟ Καρδίας - Ομόνοια Σίνδου    Γήπεδο:Καρδίας - ώρα:11.30 

ΑΠΕ Λαγκαδά - Παύλος Μελάς    Γήπεδο:Λαγκαδά - ώρα:15.00

 ΠΑΟ Κουφαλίων - Αναγέννηση Χαλκηδόνας    Γήπεδο:Αδένδρου - ώρα:15.00

 Ιωνικός - Ιάσων Αυγής    Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα:15.00

 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

Δόξα Αγ.Παύλου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης     Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:11.00

Αστέρας Αμπελοκήπων - Μακεδονικός Γέφυρας    Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:11.00

Αίας Ευόσμου - Κανονιέρηδες    Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:15.00

Μελιτέας - Δόξα Πενταλόφου    Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:10.00

 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου    Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου - ώρα:11.30

Θύελλα Περιστερώνα - Μακεδονικός Λητής    Γήπεδο:Περιστερώνας - ώρα:15.00

Μακεδονικός Ασκού - Διγενής Κρυονερίου    Γήπεδο:Ασκού - ώρα:11.30

Κεραυνός Κολχικού - Νίκη Ηρακλείου    Γήπεδο:Κολχικού - ώρα:11.30

 Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΑΕ Φιλύρου    Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:11.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

Αναγέννηση Ρυσίου - ΑΕ Κρήνης    :15.00

Αναγέννηση Επανομής - Ορφέας Σουρωτής    Γήπεδο:Επανομής - ώρα:15.00

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου    Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:15.00

Πανόραμα - Εθνικός Πυλαίας    Γήπεδο:Πανοράματος - ώρα:15.00

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Νίκη Μεσημερίου    Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου - ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

Εθνικός Μαλγάρων - Ολυμπος Δενδροποτάμου    Γήπεδο:Μαλγάρων - ώρα:15.00

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Θρίαμβος Παρθενίου    Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:15.00

 Ομόνοια Σταυρούπολης - Εθνικός Ευόσμου    Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:11.00

Δόξα Ελπίδας - ΓΣ Ηλιούπολης    Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:11.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

Αστραπή Νεάπολης - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου    Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:11.30

Εθνικός Μετεώρων - Φίλιππος Ελεούσας    Γήπεδο:Μετεώρων - ώρα:11.30

ΑΜΣ Νικόπολη - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης    Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:15.00

Μαγνησιακός - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή     Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα:11.00

 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου    Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα:15.00

 Νίκη Ευκαρπίας - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας    Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:11.00

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Αστραπή Μεσαίου    Γήπεδο:Φιλαδέλφειας - ώρα:11.30

Εθνικός Αστέρας - Αισχύλος Ωραιοκάστρου    Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:14.00

 Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Μακεδών Ευόσμου    Γήπεδο:Μελισσοχωρίου - ώρα:11.30

 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Νέστωρ Οσσας    Γήπεδο:Ανοιξίας - ώρα:15.00

Δόξα Γερακαρούς - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας    Γήπεδο:Γερακαρούς - ώρα:15.00

Ηρακλής Μοδίου - Βρασίδας Βρασνών    Γήπεδο:Μοδίου - ώρα:15.00

Εθνικός Λαγυνών - Ποντιακός Πολυδενδρίου    Γήπεδο:Λαγυνών - ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

Κισσός Χορτιάτη - Αίολος    Γήπεδο:Χορτιάτη - ώρα:11.30

 ΑΕ Φαλήρου - Ατρόμητος Τριαδίου    Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:15.00

 Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Ελπίδες Θερ.Θέρμης    Γήπεδο:Λακκιάς - ώρα:11.30

ΑΕ Πυλαίας - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας    Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα:11.30

 Πέρα - Πυρσός Θεσσαλονίκης    Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:12.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

Μέντεκας Καλαμαριάς - Αχιλλέας Περαίας    Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:15.00

Ιωάννης Παπάφης - Ατρόμητος Πλαγιαρίου    Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:15.00

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη    Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:11.00

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Πυρσός Αγίας Τριάδας     Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης - ώρα:15.00

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - ΑΕ Μαρτίου    Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα:11.00

 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

Ορφέας Αγ. Τριάδας - Δάφνη Ακροποτάμου    Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:15.00

 Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Διγενής Μονολόφου    Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:11.30

Δόξα Αδένδρου - ΠΑΟΚ Πολίχνης    Γήπεδο:Αδένδρου - ώρα:11.30

 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

Κανάρης - Αναγέννηση Επταπυργίου    Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:09.30

 Ελπίδες Συκεών - Κυψέλη Νεάπολης    Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:16.30

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ. - ΑΟ Θράκης    Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:13.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης - Ιταλική Ακαδημία    Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:11.00

Ερμής Μηχανιώνας - Μ. Αλέξανδρος     Γήπεδο:Αγίας Τριάδας - ώρα:11.30

ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπήγαδου - Μαραθών Υποδομή 1926    Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα:11.30

ΑΣ Ηρακλής 2015 - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης    Γήπεδο:Βοηθητικό Καυτανζογλείου Σταδίου - ώρα:15.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

ΑΕ Αγ. Γεωργίου - Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών    Γήπεδο:Ασπροβάλτας - ώρα:15.00

Δόξα Περιβολακίου - ΠΑΟ Καρτερών    Γήπεδο:Περιβολακίου - ώρα:11.30

 Ρουβίκωνας - Φοίνικας Σχολαρίου    Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:13.00

 

 

X