ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 04.05.2019
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Επανομής - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο:Επανομής - ώρα:18.00
Παρατηρητής:Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα
Νίκη Κερασιάς - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο:Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα:18.00
Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο:Πανοράματος - ώρα:18.00
Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Αγγελοχωρίου - ώρα:18.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Ορφέας Σουρωτής - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο:Σουρωτής - ώρα:18.00
Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος
ΠΑΟΝ Επιβατών - Πανόραμα
Γήπεδο:Νέων Επιβατών - ώρα:18.00
Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος
Αετός Βασιλικών - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο:Βασιλικών - ώρα:18.00
Παρατηρητής:Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
ΑΕ Κρήνης - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης - ώρα:18.00
Παρατηρητής:Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Μαλγάρων - Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο:Μαλγάρων - ώρα:17.30
Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:17.30
Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο:Πολίχνης - ώρα:17.30
Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος
Εθνικός Ευόσμου - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:17.30
Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη
ΠΟ Ξηροκρήνης - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:17.30
Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Ελπίδες Χαλάστρας - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:17.30
Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Θερ. Θέρμης - Πέρα
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:17.30
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος
Ατρόμητος Τριαδίου - Αίολος
Γήπεδο:Τριαδίου - ώρα:17.30
Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής - ώρα:17.30
Γιατρός:Φαρμάκη Γεωργία
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πυρσός Αγίας Τριάδας - Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Αγίας Τριάδας - ώρα:17.30
Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος
Κανάρης - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:17.30
Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:17.30
Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία
Αριστοτέλης - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:17.30
Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
ΑΕ Μαρτίου - ΑΣ Παπάδες 3-0 α.α.
Δόξα Τριλόφου - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα:17.30
Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
ΑΟ Μεσήμβριας - ΑΟ Θράκης
Γήπεδο:Μεσήμβριας - ώρα:17.30
Παρατηρητής:Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης
Αναγέννηση Καλοχωρίου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα:17.30
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης
ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δεμερτζής, Μελενηκιώτης Πέτρος, Σταμάτης Ηλ., Μαυρίδης
ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Ζησόπουλος, Κυριακίδης, Παπαδημόπουλος, Πολυπαθέλη, Πουλιάσης, Ρήγκος, Σαριδάκης, Σταματόπουλος.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 05.05.2019
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – ΑΟ Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο:Μεσημβρίας (ΠΚ ΠΑΟΚ) - ώρα:11.00
Παρατηρητής:Παυλίδης Φώτιος
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
Μέντεκας Καλαμαριάς – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:16.30
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μαστρογιάννης Κωνσταντίνος
Φοίνικας Καλαμαριάς – Αετοί Θες/κης 2015
Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα:16.30
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(30η αγωνιστική)
------------------------------------------
Θερμαϊκός Θέρμης - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο:Θέρμης - ώρα:18.00
Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Alokshi Mohammed
Φοίνικας Πολίχνης - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο:Πολίχνης - ώρα:18.00
Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Balousha Mohammed
Εθνικός Σοχού - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο:Σοχού - ώρα:18.00
Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης
ΑΟ Καρδίας - Μαραθώνας
Γήπεδο:Καρδίας - ώρα:18.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα:18.00
Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Ομόνοια Σίνδου - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο:Σίνδου - ώρα:18.00
Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
Μελιτέας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:18.00
Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας
Καμπανιακός - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:18.00
Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος
Δόξα Πενταλόφου - Ελευθεριακός
Γήπεδο:Πενταλόφου - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Κανονιέρηδες - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης
Αξιός Ανατολικού - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο:Ανατολικού - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Δόξα Αγ.Παύλου - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο:Χαλκηδόνας - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος
Ιωνικός - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
ΓΣ Ηλιούπολης - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Λητής - Ελλήσποντος Κριθιάς 3-0 α.α.
Ελλήσποντος Μαδύτου - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο:Μαδύτου - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Παύλος Μελάς
Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας
ΠΑΟ Ξυλούπολης - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο:Ξυλούπολης - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος
ΠΑΟ Δορκάδας - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Alokshi Mohammed
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Usore Blessing Knowledge
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Μετεώρων - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Μετεώρων - ώρα:17.00
Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος
ΑΜΣ Νικόπολη - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:09.00
Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα
Μαγνησιακός - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα:17.00
Παρατηρητής:Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:17.00
Παρατηρητής:Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Abukhatwa Ali
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:17.00
Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης
Φίλιππος Ελεούσας - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο:Ελεούσας - ώρα:17.00
Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:17.00
Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο:Μακεδονικού - ώρα:17.00
Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Εθνικός Αστέρας - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:17.00
Παρατηρητής:Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Αστραπή Μεσαίου - Ενωση Συκεών ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Νίκη Ευκαρπίας - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:17.00
Παρατηρητής:Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Δόξα Δρυμού - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο:Δρυμού - ώρα:17.00
Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Ηρακλείου - ώρα:17.00
Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αρης Ξηροποτάμου - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο:Ξηροποτάμου - ώρα:12.00
Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης
Αρης Καβαλαρίου - Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο:Καβαλαρίου - ώρα:17.00
Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης
Δόξα Ασσήρου - Εθνικός Προφήτη
Γήπεδο:Ασσήρου - ώρα:12.00
Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος
Δάφνη Ευαγγελισμού - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο:Ευαγγελισμού - ώρα:12.00
Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.
ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο:Ασπροβάλτας - ώρα:12.00
Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος
Εθνικός Λαγυνών - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο:Λαγυνών - ώρα:12.00
Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
Βρασίδας Βρασνών - Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο:Βρασνών - ώρα:12.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:14.00
Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Ιωάννης Παπάφης - Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.
Προοδευτική - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:14.00
Παρατηρητής:Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας
ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βότσαρης, Σκουφός, Ξυδόπουλος, Μεταξάς.
ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:
11.30 – 14.30: Abukhatwa, Balousha, Γκόγκος, Λάλλας, Λιόλιος, Λουκοβίτης, Φαντίδου, Τσιαχρής.
16.30 – 18.30: Τάτσης, Κεχαγιά, Κρεσάν, Λάλλας, Λουκοβίτης, Καρυοφύλλη – Ταμισόγλου, Ρήγκος, Χατζηαθανασίου.