ΣΑΒΒΑΤΟ 23.11.2019
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα:15.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:15.00
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) - ώρα:15.00
ΜΑΣ Αγχιάλου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Αγχιάλου - ώρα:15.00
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου - ώρα:15.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Σταυρού - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο:Σταυρού - ώρα:15.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:15.00
Αστέρας Ραιδεστού - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο:Ραιδεστού - ώρα:15.00
Μαραθώνας - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:15.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θρίαμβος Παρθενίου - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο:Παρθενίου - ώρα:15.00
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Αξιός Ανατολικού 0-3 α.α.
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Φίλιππος Ελεούσας - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο:Ελεούσας - ώρα:15.00
Ελπίδες Σταυρούπολης - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο:Σταυρούπολης - ώρα:15.00
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Μαγνησιακός
Γήπεδο:Μοναστηρίου - ώρα:15.00
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:15.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:15.00
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:15.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Βρασίδας Βρασνών - Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο:Βρασνών - ώρα:15.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Τριαδίου - Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο:Τριαδίου - ώρα:15.00
ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο:Πανοράματος - ώρα:15.00
Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:15.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αχιλλέας Περαίας - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο:Περαίας - ώρα:15.00
Πυρσός Αγίας Τριάδας - ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο:Αγίας Τριάδας - ώρα:15.00
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Διγενής Μονολόφου - Ακαδ. Ποδ. Ζάχου
Γήπεδο:Μονολόφου - ώρα:15.00
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Χαρ. Επαμεινώνδας - ΑΕ Νεάπολης Αστράπη Θεσ.
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:15.00
ΑΟ Θράκης - Κανάρης
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:15.00
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης - ΑΣ Ηρακλής 2015
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:15.00
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής
Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα:15.00
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών – Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015
Γήπεδο:Πέντε Βρυσών - ώρα:15.00
ΚΥΡΙΑΚΗ 24.11.2019
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου - Μακεδονικός
Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα:15.00
Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΣ Γιαννιτσά
Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:15.00
Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης - Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:ΑΚ Νέας Μεσήμβριας – ώρα:15.00
Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – ΑΣ Νέες Τρικάλων
Γήπεδο:Ανω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------
Παύλος Μελάς - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο:Σταυρούπολης - ώρα:15.00
Ομόνοια Σίνδου - Καμπανιακός
Γήπεδο:Σίνδου - ώρα:11.30
Εθνικός Σοχού - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο:Σοχού - ώρα:15.00
ΑΠΕ Λαγκαδά - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Λαγκαδά - ώρα:15.00
ΠΑΟΝ Επιβατών - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο:Νέων Επιβατών - ώρα:15.00
ΠΑΟ Κουφαλίων - Ιωνικός
Γήπεδο:Κουφαλίων (παλιό) - ώρα:15.00
Ολυμπιακός Κυμίνων - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο:Κυμίνων - ώρα:15.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αίας Ευόσμου - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:15.00
Μελιτέας - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:11.00
Δόξα Πενταλόφου - Κανονιέρηδες
Γήπεδο:Πενταλόφου - ώρα:11.30
Ελευθεριακός - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο:Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα:15.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Ασκού - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο:Ασκού - ώρα:11.30
Κεραυνός Κολχικού - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο:Κολχικού - ώρα:15.00
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:11.30
ΑΣ Νεάπολης - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα:12.00
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου - ώρα:15.00
Ελλήσποντος Μαδύτου - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο:Μαδύτου - ώρα:15.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Ρυσίου - Αριστοτέλης
Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) - ώρα:15.00
Πανόραμα - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο:Πανοράματος - ώρα:15.00
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου - ώρα:15.00
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:11.30
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:15.00
Ολυμπος Δενδροποτάμου - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο:Μενεμένης - ώρα:11.00
Εθνικός Ευόσμου - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:11.00
ΓΣ Ηλιούπολης - Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:12.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
Εθνικός Μετεώρων - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο:Μετεώρων - ώρα:11.00
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Βαθυλάκκου - ώρα:15.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νίκη Ευκαρπίας - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:11.00
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:11.00
Αστραπή Μεσαίου - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο:Μεσαίου - ώρα:15.00
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:15.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελλήσποντος Κριθιάς - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο:Κριθιάς - ώρα:15.00
Νέστωρ Οσσας - Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο:Όσσας - ώρα:11.30
Αρης Καβαλαρίου - Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο:Καβαλαρίου - ώρα:11.30
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας - ώρα:15.00
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα:11.30
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Φαλήρου - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:15.00
Αίολος - Προοδευτική
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:15.00
Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Πέρα
Γήπεδο:Λακκιάς - ώρα:11.30
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ιωάννης Παπάφης - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:15.00
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης - ώρα:11.30
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα:11.30
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:11.00
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Αναγέννηση Προχώματος - Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Προχώματος - ώρα:11.30
Ορφέας Αγ. Τριάδας - Δόξα Αδένδρου
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:11.30
Δάφνη Ακροποτάμου - ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο:Ακροποτάμου - ώρα:15.00
ΠΑΟΚ Πολίχνης - Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:09.30
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Κυψέλη Νεάπολης - Λιονταράκια
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:13.00
Αναγέννηση Επταπυργίου - Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:15.00
ΑΟ Σούτερς - ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:11.00
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Μαραθών Υποδομή 1926 - Δόξα Τούμπας
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:15.00
Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης - ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:11.30
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα:15.00
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Φοίνικας Σχολαρίου - Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο:Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα:15.00
ΠΑΟ Καρτερών - Ρουβίκωνας
Γήπεδο:Λευκοχωρίου - ώρα:15.00
Ενωση Συκεών - Δόξα Περιβολακίου
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:11.00