Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου 2-3 Νοεμβρίου στην ΕΠΣΜ
Διαβάστε σχετικά
- Η επιμονή διαλύει την υπομονή!
- Ο Μασκ δεν είναι πια ο πιο πλούσιος άνθρωπος στον κόσμο!
- ΠΑΟΚ: Σε workshop αθλητικών διευθυντών της UEFA ο Χρήστος Καρυπίδης
Τι ψάχνεις;
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 02.11.2019
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------
Εθνικός Σοχού - ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο:Σοχού - ώρα:15.00
Παύλος Μελάς - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο:Σταυρούπολης - ώρα:15.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα:15.30
Μακεδονικός Γέφυρας - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο:Γέφυρας - ώρα:15.00
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:15.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου - ώρα:15.00
Μακεδονικός Λητής - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο:Λητής - ώρα:15.00
ΑΕ Φιλύρου - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο:Λαγυνών - ώρα:15.00
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου - ώρα:15.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αετός Βασιλικών - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου - ώρα:15.00
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο:Αγγελοχωρίου - ώρα:15.00
Νίκη Μεσημερίου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο:Μεσημερίου - ώρα:15.00
Μαραθώνας - Πανόραμα
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:15.00
Αστέρας Ραιδεστού - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο:Ραιδεστού - ώρα:15.00
Ορφέας Σουρωτής - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο:Σουρωτής - ώρα:15.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θρίαμβος Παρθενίου - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο:Παρθενίου - ώρα:15.00
Εθνικός Ευόσμου - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:15.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Φίλιππος Ελεούσας - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο:Ελεούσας - ώρα:15.00
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο:Μοναστηρίου - ώρα:15.00
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:15.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:15.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Τριαδίου - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο:Τριαδίου - ώρα:15.00
Πυρσός Θεσσαλονίκης - Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:15.00
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:15.00
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ακαδ. Ποδ. Ζάχου - Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:15.00
Διγενής Μονολόφου - Δόξα Αδένδρου
Γήπεδο:Μονολόφου - ώρα:15.00
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Αναγέννηση Επταπυργίου - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ.
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:15.00
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα:15.00
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ρουβίκωνας - Δόξα Περιβολακίου
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:15.00
Αετός Ανω Σταυρού - ΑΕ Αγ. Γεωργίου
Γήπεδο:Σταυρού - ώρα:15.00
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 03.11.2019
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Αρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.
Μακεδονικός – ΠΑΣ Φλώρινα
Γήπεδο:Μακεδονικού – ώρα:15.00
Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – ΑΕ Λάρισα
Γήπεδο:ΑΚ Νέας Μεσήμβριας – ώρα:15.00
Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – ΓΑΣ Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:15.00
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μέντεκας Καλαμαριάς – ΑΣ Πηνελόπη
Γήπεδο:Μίκρας - ΕΠΣΜ (πλαστικό) - ώρα:15.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΕ Ευόσμου - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:15.00
Ομόνοια Σίνδου - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο:Σίνδου - ώρα:11.30
Καμπανιακός - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:15.00
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο:Χαλκηδόνας - ώρα:15.00
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:11.30
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Ιωνικός
Γήπεδο:Ξυλούπολης - ώρα:11.30
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Ρετζικίου - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο:Πεύκων - ώρα:11.00
Κανονιέρηδες - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:12.00
Ελευθεριακός - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο:Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα:15.00
Δόξα Πενταλόφου - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο:Πενταλόφου - ώρα:11.00
Μελιτέας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:11.30
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Διγενής Κρυονερίου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο:Κρυονερίου - ώρα:15.00
Νίκη Ηρακλείου - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο:Ηρακλείου - ώρα:15.00
Ελλήσποντος Μαδύτου - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο:Μαδύτου - ώρα:15.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
Εθνικός Πυλαίας - Αριστοτέλης
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα:15.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Ολυμπος Δενδροποτάμου 0-3 α.α.
ΠΟ Ξηροκρήνης - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:12.00
ΓΣ Ηλιούπολης - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:11.00
Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:15.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Σταυρούπολης - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο:Σταυρούπολης - ώρα:15.00
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:15.00
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο:Πολίχνης - ώρα:11.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:11.00
Αστραπή Μεσαίου - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Μεσαίου - ώρα:15.00
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:15.00
Μακεδών Ευόσμου - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:09.30
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο:Μελισσοχωρίου - ώρα:11.30
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αρης Καβαλαρίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο:Καβαλαρίου - ώρα:12.00
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας - ώρα:15.00
Βρασίδας Βρασνών - Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο:Βρασνών - ώρα:15.00
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα:11.30
Δόξα Ασσήρου - Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο:Ασσήρου - ώρα:15.00
Δάφνη Ευαγγελισμού - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο:Ευαγγελισμού - ώρα:15.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Αίολος
Γήπεδο:Πανοράματος - ώρα:15.00
Ελπίδες Θερ.Θέρμης - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο:Λακκιάς - ώρα:11.30
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Προοδευτική
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:15.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης - ώρα:11.30
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα:11.30
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:15.30
Πυρσός Αγίας Τριάδας - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο:Αγίας Τριάδας - ώρα:11.30
ΑΕ Μαρτίου - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:12.00
Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα:11.30
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Αναγέννηση Προχώματος - ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο:Προχώματος - ώρα:11.30
Ελπίδες Αμπελοκήπων – Ορφέας Αγ. Τριάδας
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:09.30
Δάφνη Ακροποτάμου - ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο:Ακροποτάμου - ώρα:15.00
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Κυψέλη Νεάπολης - ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:13.00
Ελπίδες Συκεών - Κανάρης
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:11.30
Λιονταράκια - Χαρ. Επαμεινώνδας
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:09.30
ΑΟ Σούτερς - ΑΟ Θράκης
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:11.30
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Μαραθών Υποδομή 1926 – Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:13.30
ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου - Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα:11.30
Δόξα Τούμπας - ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:11.30
Μ. Αλέξανδρος Θες/κης - ΑΣ Ηρακλής 2015
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:15.00
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Φοίνικας Σχολαρίου - Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015
Γήπεδο:Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα:15.00
Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών - Ενωση Συκεών
Γήπεδο:Πέντε Βρυσών - ώρα:11.30
Ενημερωθείτε πρώτοι για όλα τα τελεταία νέα, απευθείας στο email σας