ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ :

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου 2-3 Φεβρουαρίου στην ΕΠΣ Μακεδονίας

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου 2-3 Φεβρουαρίου στην ΕΠΣ Μακεδονίας

Σπουδαία παιχνίδια περιλαμβάνει το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου για τα Πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μακεδονίας

 ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 02.02.2019

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

------------------------------------------

Φοίνικας Πολίχνης - Ποσειδώνας Μηχανιώνας   

Γήπεδο:Πολίχνης - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΓΣ Ηλιούπολης - Ελευθεριακός   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

 

Δόξα Ρετζικίου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου   

Γήπεδο:Πεύκων - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μακεδονικός Λητής - Απόλλων Ζαγκλιβερίου   

Γήπεδο:Λητής - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

 

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου   

Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

Ακρίτες Συκεών - ΑΣ Νεάπολης   

Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΕ Κρήνης - Εθνικός Πυλαίας   

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

 

 

Πανόραμα - Νίκη Μεσημερίου   

Γήπεδο:Πανοράματος - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεήμων

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Εθνικός Μαλγάρων - Οδυσσέας Κορδελιού   

Γήπεδο:Μαλγάρων - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Ελπίδες Σταυρούπολης   

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

Εθνικός Μετεώρων - ΜΑΣ Αγχιάλου   

Γήπεδο:Μετεώρων - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Alokshi Mohammed

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Αισχύλος Ωραιοκάστρου   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:15.30

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Δόξα Ασσήρου - Εθνικός Λαγυνών   

Γήπεδο:Ασσήρου - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Κοντός Διαμαντής - Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ατρόμητος Τριαδίου   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:17.30

Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Πυρσός Αγίας Τριάδας  - Αργοναύτης Καλαμαριάς   

Γήπεδο:Αγίας Τριάδας - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Φαρμάκη Γεωργία

 

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Αριστοτέλης   

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

------------------------------------------------------

ΑΟ Μεσήμβριας - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας   

Γήπεδο:Μεσήμβριας - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

------------------------------------------------------

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Μαραθών Υποδομή 1926   

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα:15.30

Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

------------------------------------------------------

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Σάντος Πανοράματος   

Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας - ώρα:15.30

Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

 

Αετός Ανω Σταυρού - Βορράς Αμπελοκήπων   

Γήπεδο:Σταυρού - ώρα:15.30

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βότσαρης, Δεμερτζής, Κόλτσος, Ρακόπουλος, Κουρουπής, Παπατζίκος, Σκουφός.

 

ΑΝΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Balousha M., Μουχσιάδης, Elmoghrabi M., Χαρατσίδης, Σπυρίδου Μ., Usore Blessing.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 03.02.2019

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

 

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αρης Παλαιοχωρίου

Γήπεδο:Κουφαλίων (παλιό) - ώρα:15.00            

 

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο:Κυμίνων - ώρα:15.00       

- Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Αγροτικός Αστέρας – Ερμής Αμυνταίου 

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα - ώρα:15.00

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

 

ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – Ατρόμητος Αθηνών

Γήπεδο:Μεσήμβριας (ΑΚ ΠΑΟΚ) - ώρα:12.00

Παρατηρητής:Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

 

Αγροτικός Αστέρας – ΓΑΣ Αγροτικός Αστέρας

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

 

Φοίνικας Καλαμαριάς – Καβάλα ‘86

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

 

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο:Ανω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

------------------------------------------

Μαραθώνας - ΑΕ Ευόσμου   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:11.00

Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 

Κεραυνός Κολχικού - Θύελλα Περιστερώνα   

Γήπεδο:Κολχικού - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

Αχιλλέας Τριανδρίας - Ιάσων Αυγής   

Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας   

Γήπεδο:Θέρμης - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

 

Εθνικός Σοχού - Καμπανιακός   

Γήπεδο:Σοχού - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Πολύδωρας Νικόλαος

 

ΑΟ Καρδίας - Μελιτέας   

Γήπεδο:Καρδίας - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

 

Ομόνοια Σίνδου - Ηρακλής Αμπελοκήπων   

Γήπεδο:Σίνδου - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Αξιός Ανατολικού   

Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

 

Δόξα Αγ.Παύλου - Κανονιέρηδες   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Νικολαϊδου  Αναστασία

 

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Δόξα Πενταλόφου   

Γήπεδο:Χαλκηδόνας - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Balousha Mohammed

 

Ιωνικός - Αστέρας Αμπελοκήπων   

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Elmoghrabi Marwan

 

Μακεδονικός Γέφυρας - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας   

Γήπεδο:Γέφυρας - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

 

Αίας Ευόσμου - Αστραπή Δενδροποτάμου   

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Ελλήσποντος Μαδύτου   

Γήπεδο:Ξυλούπολης - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

 

ΠΑΟ Δορκάδας - Ελλήσποντος Κριθιάς               ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

 

ΑΕ Φιλύρου - ΠΑΟΚ Σταυρού   

Γήπεδο:Φιλύρου - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πέτρος  - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

 

Μακεδονικός Ασκού - Παύλος Μελάς   

Γήπεδο:Ασκού - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Κοντός Διαμαντής - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αναγέννηση Επανομής - Κεραυνός Αγγελοχωρίου   

Γήπεδο:Επανομής - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

 

Ορφέας Σουρωτής - ΠΑΟ Διοικητηρίου   

Γήπεδο:Σουρωτής - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

ΠΑΟΝ Επιβατών - Νίκη Κερασιάς   

Γήπεδο:Νέων Επιβατών - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκ. Λάμ.

 

Αετός Βασιλικών - Ατρόμητος Πλαγιαρίου   

Γήπεδο:Βασιλικών - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

 

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ποσειδώνας Καλαμαριάς   

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Αναγέννηση Ρυσίου - Αστέρας Ραιδεστού   

Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ -

 

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Δόξα Ελπίδας - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου   

Γήπεδο: Ευόσμου  (πλ.) - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

 

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Θρίαμβος Παρθενίου   

Γήπεδο:Μενεμένης - ώρα:11.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Balousha Mohammed

 

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Ομόνοια Σταυρούπολης   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

Σταυραετός Ευξεινούπολης - ΠΟ Ξηροκρήνης   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:10.00

Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

 

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Εθνικός Ευόσμου   

Γήπεδο:Πολίχνης - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Μακεδονικός Μοναστηρίου   

Γήπεδο:Πολίχνης - ώρα:10.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεήμων

 

ΑΕ Αμπελοκήπων - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:11.00

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πέτρος  - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

Μαγνησιακός - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή   

Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα:11.00

Παρατηρητής:Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

 

Νικόπολη-Ατλας Μενεμένης

Γήπ. Ηλιούπολης 12.00 Παρατ.: Μαραντίδης, Γιατρός: Πολυπαθέλη

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ενωση Συκεών - Αστραπή Νεάπολης   

Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) - ώρα:15.30

Γιατρός:Γεωργίου Αρετή

 

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου   

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

 

Νίκη Ηρακλείου - Κεραυνός Αγίου Παύλου   

Γήπεδο:Ηρακλείου - ώρα:15.30

Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου   

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:15.30

Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

 

Εθνικός Αστέρας - Δόξα Δρυμού   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:13.30

Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

 

Αστραπή Μεσαίου - Νίκη Ευκαρπίας   

Γήπεδο:Μεσαίου - ώρα:15.30

Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Διγενής Κρυονερίου - Νέστωρ Οσσας   

Γήπεδο:Κρυονερίου - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Πολύδωρας Νικόλαος

 

Εθνικός Προφήτη - Ποντιακός Πολυδενδρίου   

Γήπεδο:Προφήτη - ώρα:15.30

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Ηρακλής Μοδίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς   

Γήπεδο:Μοδίου - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

 

Αρης Ξηροποτάμου - Βρασίδας Βρασνών   

Γήπεδο:Ξηροποτάμου - ώρα:11.30

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Αρης Καβαλαρίου - Δράση Αρδαμερίου   

Γήπεδο:Καβαλαρίου - ώρα:11.30

Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

 

Δάφνη Ευαγγελισμού - ΑΕ Αγ.Γεωργίου   

Γήπεδο:Ευαγγελισμού - ώρα:11.30

Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Κισσός Χορτιάτη   

Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:11.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

ΑΕ Φαλήρου - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου   

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

 

Πέρα - Αίολος   

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:12.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

 

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - ΑΕ Πυλαίας   

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:10.30

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

Ιωάννης Παπάφης - Προοδευτική    

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μέντεκας Καλαμαριάς - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:13.00

Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Στρατής Μιχαήλ

 

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αχιλλέας Περαίας   

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα:11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

 

Φοίνικας Καλαμαριάς - ΑΣ Παπάδες         ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

 

Κανάρης - ΑΕ Μαρτίου   

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:15.30

Παρατηρητής:Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική - ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

------------------------------------------------------

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Δάφνη Ακροποτάμου   

Γήπεδο:Βαθυλάκκου - ώρα:11.00

Γιατρός:Elmoghrabi Marwan

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική - ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

------------------------------------------------------

Νίκη Νεοχωρούδας - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος   

Γήπεδο:Νεοχωρούδας - ώρα:11.30

Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

 

 

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βλαχούδης, Καφαδάρης, Κόλτσος, Μεταξάς, Παπαδημητρίου, Κόλτσος.

 

 

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

 

11.00 – 13.30: Alokshi, Usore Blessing, Γεωργίου Αρετή, Γκόγκος, Λαζάρου, Τσιόμπανου.

 

 

15.00 – 15.30: Alokshi, Λάλλας, Μαργαρίτης, Στρατής, Ιωαννίδης Παντ.

 

X