ΣΑΒΒΑΤΟ 19.10.2019
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Φοίνικας Πολίχνης - Παύλος Μελάς
Γήπεδο:Πολίχνης - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Ολυμπιακός Κυμίνων - Καμπανιακός
Γήπεδο:Κυμίνων - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αίας Ευόσμου - Μελιτέας
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Σταυρού - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο:Σταυρού - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΠΑΟ Δορκάδας - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Κεραυνός Κολχικού - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο:Κολχικού - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αριστοτέλης - Μαραθώνας
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Μαλγάρων - Σταυραετός Ευξεινούπολης 3-0 α.α.
Θρίαμβος Παρθενίου - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο:Παρθενίου - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Αξιός Ανατολικού - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο:Ανατολικού - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστραπή Νεάπολης - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Φίλιππος Ελεούσας - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο:Ελεούσας - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΑΕ Αμπελοκήπων - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:15.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:17.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κισσός Χορτιάτη - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Ατρόμητος Τριαδίου - Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο:Καρδίας - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Προοδευτική - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ερμής Μηχανιώνας - Μαραθών Υποδομή 1926
Γήπεδο:Αγίας Τριάδας - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Δόξα Τούμπας
Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών - ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο:Πέντε Βρυσών - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ:
ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20.10.2019
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θέρμης – ΑO Σειρήνα
Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:15.00 - Γιατρός:
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου
Γήπεδο:Μηχανιώνας – ώρα:15.00 - Γιατρός:
Μακεδονικός - Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Γήπεδο:Μακεδονικού – ώρα:15.00 -
Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αρης Θεσσαλονίκης – Ατρόμητος Αθηνών
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – ΟΦΗ
Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα:15.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – ΓΠΟ Καστοριάς
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:15.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΠΕ Λαγκαδά - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο:Λαγυνών - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΠΑΟΝ Επιβατών - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο:Αγγελοχωρίου - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΠΑΟ Κουφαλίων - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο:Κουφαλίων (παλιό) - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Ιάσων Αυγής - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο:Αυγής - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Αχιλλέας Τριανδρίας - Κανονιέρηδες
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:10.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Δόξα Αγ.Παύλου - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:11.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Αστέρας Αμπελοκήπων - Ελευθεριακός
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:11.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Θύελλα Περιστερώνα - Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο:Περιστερώνας - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Μακεδονικός Ασκού - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο:Ασκού - ώρα:11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Ρυσίου - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Ορφέας Σουρωτής - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο:Σουρωτής - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΑΕ Κρήνης - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Αναγέννηση Επανομής - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο:Επανομής - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Πανόραμα - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο:Πανοράματος - ώρα:11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ολυμπος Δενδροποτάμου - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο:Μενεμένης - ώρα:11.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Οδυσσέας Κορδελιού - Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο:Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα:11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο:Βαθυλάκκου - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Εθνικός Μετεώρων - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΑΜΣ Νικόπολη - Μαγνησιακός
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:12.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Νίκη Ευκαρπίας - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο:Φιλαδέλφειας - ώρα:11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο:Ανοιξίας - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Αρης Καβαλαρίου - Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο:Καβαλαρίου - ώρα:12.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Νέστωρ Οσσας - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο:Όσσας - ώρα:11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Ελλήσποντος Κριθιάς - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο:Κριθιάς - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Δόξα Γερακαρούς - Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο:Γερακαρούς - ώρα:11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Ηρακλής Μοδίου - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο:Μοδίου - ώρα:16.30
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αίολος - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΑΕ Φαλήρου - Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΑΕ Πυλαίας - Πέρα
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα:11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μέντεκας Καλαμαριάς - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Αχιλλέας Περαίας - Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο:Περαίας - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Ιωάννης Παπάφης - ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Δόξα Τριλόφου - Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο:Τριλόφου - ώρα:11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:14.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
Δάφνη Ακροποτάμου - Διγενής Μονολόφου
Γήπεδο:Ακροποτάμου - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΠΑΟΚ Πολίχνης - Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:09.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Δόξα Αδένδρου - Ακαδ. Ποδ. Ζάχου
Γήπεδο:Αδένδρου - ώρα:11.30
Ορφέας Αγ. Τριάδας - ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:14.00
Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Χαρ. Επαμεινώνδας - ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:13.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Κανάρης - Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:11.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΑΟ Σούτερς - Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:14.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΑΟ Θράκης - Λιονταράκια
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ. - Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:13.30
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης – Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:11.30
ΑΣ Ηρακλής 2015 - ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπήγαδου
Γήπεδο:Βοηθητικό Καυτανζογλείου - ώρα:14.00
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΕ Αγ. Γεωργίου – Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015
Γήπεδο:Ασπροβάλτας - ώρα:16.30
Δόξα Περιβολακίου - Φοίνικας Σχολαρίου
Γήπεδο:Περιβολακίου - ώρα:11.00
Ενωση Συκεών - Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:16.30