ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ :

Το πρόγραμμα των αγώνων του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣ Μακεδονίας

Το πρόγραμμα των αγώνων του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣ Μακεδονίας

Παιχνίδια σε όλες τις κατηγορίες περιλαμβάνει το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣ Μακεδονίας

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (19η αγων.)

ΠΟ Μαλακοπής - Κεραυνός Κολχικού   

Γήπ.:Πυλαίας (πλ.) 15.30

Παρατ.:Παπαδόπουλος Εμμ- Γιατρός:Ζησόπουλος

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αχιλλέας Τριανδρίας   

Γήπ.:Μηχανιώνας 15.30 Παρατ.: Βλαχούδης- Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος

Ομόνοια Σίνδου - Εθνικός Σοχού   

Γήπ.:Σίνδου 15.30 Παρατ.:Λημνιός- Γιατρός:Γκόγκος

Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΟ Καρδίας   

Γήπ.: Θερμαϊκού (χ.) 15.30 Παρατ.:Παυλίδης- Γιατρός:Κόγιας

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγων.)

Αξιός Ανατολικού - Αναγέννηση Χαλκηδόνας   

Γήπ.:Ανατολικού 15.30 Παρατ.:Μεταξάς- Γιατρός:Μαυρόπετρος

Κανονιέρηδες - Ιωνικός   

Γήπ.: Ευόσμου (πλ.) 15.30 Παρατ.:Μαυρίδης - Γιατρός:Μακρίδης

Ελευθεριακός - Μακεδονικός Γέφυρας   

Γήπ.:Ελευθερίου - Κορδελιού 15.30

Παρατ.:Μαραντίδης- Γιατρός:Μουχσιάδης

ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου - Αίας Ευόσμου   

Γήπ.:Αγ. Αθανασίου 15.30 Παρατ.:Αλεξόγλου- Γιατρός:Τσαμαντουρίδης

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Μακεδονικός Ασκού   

Γήπ.:Αγ. Βασιλείου 15.30 Παρατ.:Καφαδάρης- Γιατρός:Balousha

ΑΣ Νεάπολης - Παύλος Μελάς   

Γήπ.:Νεάπολης (χ.) 15.30 Παρατ.:Δρόσος- Γιατρός:Πολυπαθέλη

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΠΑΟΝΕ

Γήπ.:Αγγελοχωρίου 15.30 Παρατ.:Βότσαρης - Γιατρός:Φαρμάκη

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αναγέννηση Ρυσίου   

Γήπ.:Πλαγιαρίου 15.30 Παρατ.:Σκουφός- Γιατρός:Καραμπούτας

Αστέρας Ραιδεστού - Πανόραμα   

Γήπ.:Ραιδεστού 15.30 Παρατ.:Χατζόπουλος - Γιατρός:Λουκοβίτης

Νίκη Μεσημερίου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς   

Γήπ.:Μεσημερίου 15.30 Παρατ.:Ξυδόπουλος- Γιατρός:Μπακιρτζόγλου

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Θρίαμβος Παρθενίου   

Γήπ.:Καλοχωρίου (νέο) 15.30

Παρατ.:Δεμερτζής- Γιατρός:Τσιόμπανου

Ελπίδες Χαλάστρας - Ολυμπος Δενδροποτάμου   

Γήπ.:Χαλάστρας 15.30 Παρατ.:Κουρούπης - Γιατρός:Πουλιάσης

Λύκοι Δ. Π. Μελά - Σταυραετός Ευξειν. 

Γήπ.:Πολίχνης 15.30

Παρατ.:Μελενικιώτης Πασχ- Γιατρός:Usore Blessing

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Ελπίδες Σταυρούπολης - Μακεδονικός Μοναστηρίου   

Γήπ.:Σταυρούπολης 15.30 Παρατ.:Λαζαρίδης- Γιατρός:Συμεωνίδου

ΜΑΣ Αγχιάλου - ΑΕ Αμπελοκήπων   

Γήπ.:Αγχιάλου 15.30 Παρατ.:Τόλης - Γιατρός:Βαζακίδης

Αγροτικός Αστέρας υποδομή - Εθνικός Μετεώρων   

Γήπ.:Ελπίδας Ευόσμου 15.30

Παρατ.:Δουβλέκης- Γιατρός:Μάρκουτη

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Αστραπή Νεάπολης - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου   

Γήπ.:Συκεών (Παλαιό) 15.30 Γιατρός:Ιωαννίδης

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Νίκη Ηρακλείου   

Γήπ.:Ωραιοκάστρου 15.30 Παρατ.:Κοντός - Γιατρός:Σαλβαρίδης

Αστραπή Μεσαίου - Εθνικός Αστέρας   

Γήπ.:Μεσαίου 15.30 Γιατρός:Κυριακίδης

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Βρασίδας Βρασνών - Εθνικός Προφήτη   

Γήπ.:Βρασνών 15.30 Γιατρός:Κελεσίδης

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Αρης Καβαλαρίου   

Γήπ.:Ασπροβάλτας 15.30 Γιατρός:Κελεσίδου

5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ Πυλαίας - Πέρα   

Γήπ.:Πυλαίας (χ.) 15.30 Παρατ.:Μουχτάρογλου - Γιατρός:Φαντίδου

Προοδευτική - Ελπίδες Θερ.Θέρμης   

Γήπ.:Τριανδρίας 15.45 Παρατ.:Συμεωνίδης- Γιατρός:Κρεσάν

Ιωάννης Παπάφης - ΑΕ Καλλιθέας

Γήπ.:Μεγ.Αλεξάνδρου 15.30 Παρατ.:Γαρυπίδης- Γιατρός:Ελ Αμίν

6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ Παπάδες - Μέντεκας Καλαμαριάς 0-3 α.α    

Αριστοτέλης - Πυρσός Αγ. Τριάδας    

Γήπ.: Καλαμαριάς (πλ.) 15.30 Παρατ.:Μπιλμπίλης- Γιατρός:Λάλλας

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ Πολίχνης - ΑΕΝ Αστραπή   

Γήπ.:Άνω Ηλιούπολης (πλ.) 15.30 Γιατρός:Χορόζογλου

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Ερμής Μηχανιώνας - Μαραθών Υποδομή

Γήπ.:Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) 15.30

Γιατρός:Σαριδάκης

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Βορράς Αμπελοκήπων - Δόξα Γερακαρούς   

Γήπ.:Αμπελοκήπων (πλ.) 15.30

Παρατ.:Παπαδόπουλος Γ- Γιατρός:Γεωργίου

Αν. παρατηρητές αγώνων: Κόλτσος, Ναζίρης, Παπαδημητρίου, Παπατζίκος, Ρακόπουλος, Σταμάτης Ηλίας. Αν. ιατροί αγώνα: Alokshi M., Elmoghrabi M., Ανδικόπουλος, Καρυοφύλλη – Ταμισόγλου Ι., Μπάνης, Χατζηαθανασίου.

ΚΥΡΙΑΚΗ

FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ

 Απόλλων Πόντου – ΝΠΣ Βόλος

Γήπ.: Καλαμαριάς (πλ.) 15.00

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΕ Ευόσμου - Θύελλα Περιστερώνα   

Γήπ.: Ευόσμου (πλ.) 15.30

Παρατ.:Δουβλέκης- Γιατρός:Μαυρόπετρος  

Ιάσων Αυγής - Μαραθώνας   

Γήπ.:Αυγής 15.30 Παρατ.:Κόλτσος- Γιατρός:Κυριακίδης

Καμπανιακός - Θερμαϊκός Θέρμης   

Γήπ.:Χαλάστρας 15.30 Παρατ.:Ρακόπουλος- Γιατρός:Γκόγκος

Μελιτέας - Φοίνικας Πολίχνης   

Γήπ.:Τριανδρίας 11.30 Παρατ.:Δρόσος- Γιατρός:Παπαδημητρίου

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Δόξα Αγ.Παύλου - Θερμαϊκός Θεσσαλ.

Γήπ.:Αγ. Παύλου 11.30 Παρατ.:Γαρυπίδης- Γιατρός:Κελεσίδου

Δόξα Πενταλόφου - ΓΣ Ηλιούπολης   

Γήπ.:Πενταλόφου 11.00 Παρατ.:Σταμάτης Αθαν- Γιατρός:Μουχσιάδης

Αστέρας Αμπελοκήπων - Δόξα Ρετζικίου   

Γήπ.:Αμπελοκήπων (πλ.) 11.00

Παρατ.:Μελενικιώτης Πέτρ- Γιατρός:Κόγιας

Αστραπή Δενδροποτάμου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγ.

Γήπ.:Μενεμένης 15.30 Παρατ.:Χατζηγεωργίου Γ- Γιατρός:Ζησόπουλος

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Μακεδονικός Λητής   

Γήπ.:Ξυλούπολης 11.30 Παρατ.:Λαζαρίδης - Γιατρός:Πουλιάσης

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 

Γήπ.:Ζαγκλιβερίου 15.30 Παρατ.:Παπουτσόγλου- Γιατρός:Χορόζογλου

Ελλήσποντος Μαδύτου - ΠΑΟ Δορκάδας   

Γήπ.:Μαδύτου 15.30 Παρατ.:Δεμερτζής - Γιατρός:Καρυοφύλλη

Ελλήσποντος Κριθιάς - ΑΕ Φιλύρου         0-3 α.α.

ΠΑΟΚ Σταυρού - Ακρίτες Συκεών   

Γήπ.:Σταυρού 15.30 Παρατ.:Παπαδόπουλος Γ- Γιατρός:Μπάνης

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Ορφέας Σουρωτής - Αναγέννηση Επανομής   

Γήπ.:Σουρωτής 15.30 Παρατ.:Μπιλμπίλης- Γιατρός:Καραμπούτας

ΠΑΟΔ - Αετός Βασιλικών   

Γήπ.:Πανοράματος 15.30 Παρατ.:Χατζηγεωργίου Αλέξ- Γιατρός:Alokshi

Νίκη Κερασιάς - ΑΕ Κρήνης   

Γήπ.:Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) 15.30

Παρατ.:Συμεωνίδης- Γιατρός:Αφθονίδης

Εθνικός Πυλαίας - Αγ. Γεώργιος

Γήπ.:Πυλαίας (χ.) 15.30 Παρατ.:Μουχτάρογλου- Γιατρός:Φαντίδου

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομόνοια Σταυρούπολης - Δόξα Ελπίδας   

Γήπ.:  Ηλιούπολης (πλ.) 15.30

Παρατ.:Αλεξόγλου - Γιατρός:Πολυπαθέλη

Οδυσσέας Κορδελιού - Ορφέας Αγ. Τριάδας   

Γήπ.:Ελευθερίου - Κορδελιού 11.00

Παρατ.:Τσαουσίδης- Γιατρός:Σαλβαρίδης

Εθνικός Ευόσμου - Εθνικός Μαλγάρων   

Γήπ.:Ελπίδας Ευόσμου 11.30

Παρατ.:Μαυρίδης - Γιατρός:Τάτσης

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Ακαδ. Ζ. Ζάχος - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου   

Γήπ.:Ηλιούπολης (πλ.) 11.00

Γιατρός:Παπαδήμος

Φίλιππος Ελεούσας - ΕΑ Καρατάσου   

Γήπ.:Ελεούσας 15.30 Παρατ.:Αναστασιάδης - Γιατρός:Χαρατσίδης

Μαγνησιακός - ΑΜΣ Νικόπολη   

Γήπ.:Γαλλικού (Ιωνίας) 11.30 Γιατρός:Elmoghrabi

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Κεραυνός Αγ. Παύλου - Ενωση Συκεών   

Γήπ.:Αγ. Παύλου 15.30 Γιατρός:Παπαδημητρίου

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Ακαδ. Γ. Κούδας   

Γήπ.:Μελισσοχωρίου 11.30

Παρατ.:Κοντός - Γιατρός:Παπατσίμπας

Δόξα Δρυμού - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου   

Γήπ.:Δρυμού 11.30 Γιατρός:Βαζακίδης

Νίκη Ευκαρπίας - Ακαδ. Νεάπολης   

Γήπ.:Ευκαρπίας 15.30 Παρατ.:Παυλίδης- Γιατρός:Παπαδήμος

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Νέστωρ Οσσας - Ποντιακός Πολυδενδρίου   

Γήπ.:Όσσας 11.30 Γιατρός:Μακρίδης

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Διγενής Κρυονερίου   

Γήπ.:Ανοιξίας 15.30 Γιατρός:Μακρίδης

Δράση Αρδαμερίου - Ηρακλής Μοδίου   

Γήπ.:Αγ. Βασιλείου 11.30

Γιατρός:Μπακιρτζόγλου

Εθνικός Λαγυνών - Αρης Ξηροποτάμου   

Γήπ.:Λαγυνών 11.30 Γιατρός:Τσιόμπανου

Δάφνη Ευαγγελισμού - Δόξα Ασσήρου   

Γήπ.:Ευαγγελισμού 11.30 Γιατρός:Καρυοφύλλη

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Κισσός Χορτιάτη - Ατρόμητος Αγ. Αντωνίου   

Γήπ.:Χορτιάτη15.30

Γιατρός:Λουκοβίτης

Αίολος - Αετοί Θεσ/νίκης  

Γήπ.:Αγ. Παύλου 13.30 Παρατ.:Σταμάτης Αθαν- Γιατρός:Σαριδάκης

Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής - ΑΕ Φαλήρου   

Γήπ.:Αγ. Παρασκευής 11.30

Παρατ.:Βλαχούδης- Γιατρός:Ανδρικόπουλος

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Απόλλων Κ. Σχολαρίου - Αχιλλέας Περαίας   

Γήπ.:Σχολαρίου Μίκρας  Θέρμης11.30

Παρατ.:Ξυδόπουλος- Γιατρός:Κωστόπουλος

Δόξα Τριλόφου - Γερμανική Ακαδημία    

Γήπ.:Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) 11.30

Παρατ.:Βότσαρης- Γιατρός:Σπυρίδου

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Φοίνικας Καλαμαριάς   

Γήπ.: Καλαμαριάς (πλ.) 11.30 Παρατ.:Χατζηγεωργίου Γ- Γιατρός:Λιόλιος

ΑΕ Χαριλάου - Κανάρης   

Γήπ.:Μεγ.Αλεξάνδρου 11.30 Παρατ.:Χατζηγεωργίου Αλέξ- Γιατρός:Λιάκα

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Αναγέννηση Καλοχωρίου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας   

Γήπ.:Καλοχωρίου (παλιό) 11.30 Γιατρός:Γκόγκος

Δάφνη Ακροποτάμου - Αναγέννηση Προχώματος   

Γήπ.:Ακροποτάμου 15.30 Γιατρός:Τσαμαντουρίδης

ΑΟ Θράκης - ΑΟ Μεσήμβριας   

Γήπ.:Αμπελοκήπων (πλ.) 15.30 Παρατ.:Μαραντίδης - Γιατρός:Κόγιας

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Νίκη Νεοχωρούδας   

Γήπ.:Ελπίδας Ευόσμου 15.30

Παρατ.:Μελενικιώτης - Γιατρός:Τάτσης

Αγ. Παύλος - Πυρσός Θεσσαλονίκης   

Γήπ.:Πυλαίας (πλ.) 11.30 Γιατρός:Στρατής

Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Κυψέλη Νεάπολης   

Γήπ.:Μίκρας (ΕΠΣΜ) 13.00 Γιατρός:Μιχαηλίδου

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Αναγέννηση Επταπυργίου - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη   

Γήπ.:Μίκρας (ΕΠΣΜ) 15.00 Γιατρός:Μιχαηλίδου

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Λιονταράκια

Γήπ.:Φοίνικα Καλαμαριάς 11.00

Γιατρός:Μαργαρίτης

Καπετάν Αγρας - Ιταλική Ακαδημία

Γήπ.:Μίκρας (ΕΠΣΜ) 11.00 Γιατρός:Χατζηαθανασίου

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Φοίνικας Σχολαρίου - Μ.Αλέξ. Ν. Απολλωνίας   

Γήπ.:Σχολαρίου (Λαγκαδά) 11.30

Γιατρός:Μπάνης

Σάντος Πανοράματος - Αετός Α. Σταυρού   

Γήπ.:Μεγ.Αλεξάνδρου 15.30 Γιατρός:Χατζηαθανασίου

Μακεδών Ευόσμου - ΠΑΟ Καρτερών   

Γήπ.: Ευόσμου (πλ.) 11.30 Παρατ.:Παπουτσόγλου - Γιατρός:Κοπατσάρης. Αν. παρατηρητές αγώνων: Καφαδάρης, Ναζίρης, Μελενικιώτης Πασχ., Παπατζίκος, Σκουφός, Χατζόπουλος Ι., Παπαδόπουλος Εμμ. Αν. ιατροί αγώνα: 11.00 – 13.30: Alokshi M., Balousha M., Γεωργίου Αρετή, Ζησόπουλος, Ιωαννίδης Παντ., Λάλλας Κ., Τσαμαντουρίδης, Χορόζογλου. 15.00 – 15.30: Elmoghrabi M., Balousha M., Usore Blessing, Βαζακίδης, Ιωαννίδης Παντ., Λάλλας Κ., Μουχσιάδης, Μπακιρτζόγλου.

X