ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19.01.2019
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΟ Καρδίας - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκ. Λάμ.
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Balousha Mohammed
Αξιός Ανατολικού - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Σίσκος Φώτιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Δορκάδας - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ
ΑΕ Φιλύρου - Μακεδονικός Ασκού ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Διβίδης Γεώργιος
ΑΕ Κρήνης - Πανόραμα
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
Αναγέννηση Ρυσίου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Μαλγάρων - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα
Εθνικός Ευόσμου - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Αμπελοκήπων - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Elmoghrabi Marwan
Εθνικός Μετεώρων - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Alokshi Mohammed
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεήμων
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Λαγυνών - Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 15.00
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ιωάννης Παπάφης - Αίολος
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος
Ατρόμητος Τριαδίου - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πυρσός Αγίας Τριάδας - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - ΑΣ Παπάδες 3-0 α.α.
Αριστοτέλης - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Αγίου Γεώργιου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
ΑΕ Μαρτίου - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΟ Μεσήμβριας - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κυψέλη Νεάπολης - ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ερμής Μηχανιώνας - Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 15.00
Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Βορράς Αμπελοκήπων - Σάντος Πανοράματος
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Δόξα Γερακαρούς - Φοίνικας Σχολαρίου
Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 15.00
Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αναστασιάδης, Κόλτσος, Ξυδόπουλος, Μελενηκιώτης Πέτρος, Τουμπουλίδης, Χατζηγεωργίου Γεώργιος.
ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Λαζάρου, Μαυρόπετρος, Μπάνης, Παπαδήμος, Σαλβαρίδης Ηλ., Σαριδάκης.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20.01.2019
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλαιό) - ώρα: 15.00
Ολυμπιακός Κυμίνων – Νίκη Αγκαθιάς
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 15.00 - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Εδεσσαϊκός
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 15.00
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΕ Πανσερραϊκή
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεήμων
Θερμαϊκός Θέρμης - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Φοίνικας Πολίχνης - Μαραθώνας
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
Εθνικός Σοχού - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης
Ομόνοια Σίνδου - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
Καμπανιακός - Μελιτέας
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κανονιέρηδες - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Usore Blessing Knowledge
Δόξα Αγ.Παύλου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Alokshi Mohammed
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Σίσκος Φώτιος
ΓΣ Ηλιούπολης - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
Δόξα Ρετζικίου - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.
Ιωνικός - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος – Γιατρός:Balousha Mohammed
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελλήσποντος Μαδύτου - Ελλήσποντος Κριθιάς ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή
ΠΑΟ Ξυλούπολης - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Επανομής - Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Ματιάκη Φωτεινή
Ορφέας Σουρωτής - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
ΠΑΟΝ Επιβατών - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Στρατής Μιχαήλ
Αετός Βασιλικών - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ορφέας Αγίας Τριάδας - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
ΠΟ Ξηροκρήνης - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
ΑΜΣ Νικόπολη - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα
Μαγνησιακός - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νίκη Ηρακλείου - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος
Εθνικός Αστέρας - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.
Αστραπή Μεσαίου - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος
Νίκη Ευκαρπίας - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.
Δόξα Δρυμού - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 11.30
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ηρακλής Μοδίου - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 15.00
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Αρης Ξηροποτάμου - Εθνικός Προφήτη ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Αρης Καβαλαρίου - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Δόξα Ασσήρου - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Elmoghrabi Marwan
Δάφνη Ευαγγελισμού - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 15.00
Γιατρός:Balousha Mohammed
ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Ασπροβάλτας - ώρα: 15.00
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πέρα - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00
Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα
Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.00
Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος
Προοδευτική - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Φοίνικας Καλαμαριάς - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Κανάρης - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Προχώματος - Αναγέννηση Καλοχωρίου ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Δάφνη Ακροποτάμου ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΣ Αγ. Παύλος - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.00
Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Πυρσός Θεσσαλονίκης - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 13.15
Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
Καπετάν Αγρας - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.00
Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Μαραθών Υποδομή 1926 - Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Λιονταράκια Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 15.00
Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδών Ευόσμου - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ
ΠΑΟ Καρτερών - Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Καφαδάρης, Ξυδόπουλος, Ναζίρης, Παπατζίκος, Χατζόπουλος.
ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:
11.00 – 13.00: Ζησόπουλος, Κεχαγιά, Λάλλας, Ματιάκη, Πουλιάσης, Σίσκος, Τσιόμπανου Φ.
15.00 – 15.30: Μωϋσιάδης, Τάτσης, Ιωαννίδης Παντ., Λαζάρου, Λιόλιος, Λουκοβίτης.