ΣΑΒΒΑΤΟ 12.10.2019
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κανονιέρηδες - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:16.30
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:16.30
Ελευθεριακός - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο:Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα:16.30
Μελιτέας - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:16.30
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου - ώρα:16.30
ΜΑΣ Αγχιάλου - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο:Αγχιάλου - ώρα:16.30
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο:Αγγελοχωρίου - ώρα:16.30
Νίκη Μεσημερίου - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο:Μεσημερίου - ώρα:16.30
Μαραθώνας - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:16.30
Αστέρας Ραιδεστού - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο:Ραιδεστού - ώρα:16.30
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Ευόσμου - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:16.30
ΠΟ Ξηροκρήνης - Σταυραετός Ευξεινούπολης ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΓΣ Ηλιούπολης - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:16.30
Αξιός Ανατολικού - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο:Ανατολικού - ώρα:16.30
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο:Μοναστηρίου - ώρα:16.30
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:16.30
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Αίολος
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:16.30
ΑΕ Πυλαίας - Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα:16.30
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Μαρτίου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:16.30
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης - ώρα:16.30
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Αναγέννηση Προχώματος – Ορφέας Αγ. Τριάδας
Γήπεδο:Προχώματος - ώρα:16.30
ΑΟ Μεσήμβριας - ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο:Μεσήμβριας - ώρα:16.30
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ερμής Μηχανιώνας - ΟΜΑΔΑ Α
Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής - ώρα:16.30
Δόξα Τούμπας - Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:16.30
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015 - Ενωση Συκεών
Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα:16.30
Ρουβίκωνας - Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:16.30
Αετός Ανω Σταυρού - ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο:Σταυρού - ώρα:16.30
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 13.10.2019
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΑΣ Φλώρινα
Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:16.00
Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αρης Θεσσαλονίκης – Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΕ Ευόσμου - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:16.30
ΑΠΕ Λαγκαδά - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο:Λαγκαδά - ώρα:16.30
ΑΟ Καρδίας - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Καρδίας - ώρα:11.30
Εθνικός Σοχού - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο:Σοχού - ώρα:16.30
Ομόνοια Σίνδου - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο:Σίνδου - ώρα:11.30
Παύλος Μελάς - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο:Σταυρούπολης - ώρα:16.30
Καμπανιακός - Ιωνικός
Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:16.30
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο:Χαλκηδόνας - ώρα:16.30
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Ρετζικίου - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο:Πεύκων - ώρα:11.00
Δόξα Πενταλόφου - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο:Πενταλόφου - ώρα:11.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Διγενής Κρυονερίου - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο:Κρυονερίου - ώρα:16.30
Νίκη Ηρακλείου - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο:Ηρακλείου - ώρα:16.30
ΑΕ Φιλύρου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:16.30
Ελλήσποντος Μαδύτου - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο:Μαδύτου - ώρα:16.30
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου - ώρα:16.30
ΑΣ Νεάπολης - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα:12.00
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:11.30
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Πυλαίας - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα:16.30
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αριστοτέλης
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:11.00
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Πανόραμα
Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου - ώρα:16.30
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:11.30
Δόξα Ελπίδας - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:11.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:16.30
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:11.30
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:11.30
Μαγνησιακός - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα:11.30
ΑΜΣ Νικόπολη - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:16.30
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:16.30
Μακεδών Ευόσμου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:13.30
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Μελισσοχωρίου - ώρα:11.30
Εθνικός Αστέρας - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:11.00
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο:Φιλαδέλφειας - ώρα:11.30
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Βρασίδας Βρασνών - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο:Βρασνών - ώρα:16.30
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα:16.30
Δόξα Ασσήρου - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο:Ασσήρου - ώρα:16.30
Δάφνη Ευαγγελισμού - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο:Ευαγγελισμού - ώρα:16.30
Εθνικός Λαγυνών - Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο:Λαγυνών - ώρα:16.30
Δόξα Γερακαρούς - Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο:Γερακαρούς - ώρα:11.30
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο:Λακκιάς - ώρα:11.30
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:10.30
Πυρσός Θεσσαλονίκης - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:13.00
Πέρα - Προοδευτική
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:15.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:16.30
Πυρσός Αγίας Τριάδας - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο:Αγίας Τριάδας - ώρα:11.30
Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα:11.30
Δόξα Τριλόφου - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο:Τριλόφου - ώρα:11.30
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Δόξα Αδένδρου
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:16.30
Ακαδ. Ποδ. Ζάχου - Δάφνη Ακροποτάμου
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:14.00
Ελπίδες Αμπελοκήπων - Διγενής Μονολόφου
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:11.30
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Κυψέλη Νεάπολης - Χαρ. Επαμεινώνδας
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:13.30
Κανάρης - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ.
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:13.00
ΑΣ Αγ. Παύλος - ΑΟ Θράκης
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:11.30
Ελπίδες Συκεών - ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:14.00
Λιονταράκια - Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:11.00
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Μαραθών Υποδομή 1926 - ΑΣ Νέων Νέας Κρήνης
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:11.00
ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα:11.30
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
Φοίνικας Σχολαρίου - ΑΕ Αγ. Γεωργίου
Γήπεδο:Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα:16.30