ΣΑΒΒΑΤΟ 21.09.2019
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
Ιάσων Αυγής - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 17.00
Ιωνικός - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 17.00
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 17.00
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 17.00
Καμπανιακός - ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 17.00
Παύλος Μελάς - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 17.00
Ομόνοια Σίνδου - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 17.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
Μελιτέας - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 17.00
ΜΑΣ Αγχιάλου - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 17.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστέρας Ραιδεστού - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 17.00
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Μαλγάρων - Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 17.00
ΠΟ Ξηροκρήνης - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Εθνικός Ευόσμου - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστραπή Νεάπολης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 17.00
Μακεδονικός Μοναστηρίου - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 17.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 17.00
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αρης Καβαλαρίου - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 17.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
Ελπίδες Θερ.Θέρμης - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Λακκιάς - ώρα: 17.00
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 17.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
ΑΕ Μαρτίου - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 17.00
Πυρσός Αγίας Τριάδας - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 17.00
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 17.00
ΚΥΡΙΑΚΗ 22.09.2019
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
Θερμαϊκός Θέρμης - Εδεσσαϊκός
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
Δόξα Πενταλόφου - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 11.00
Αίας Ευόσμου - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 17.00
Αστέρας Αμπελοκήπων - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Δόξα Αγ.Παύλου - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 17.00
ΑΣ Νεάπολης - Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 12.00
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 11.30
Κεραυνός Κολχικού - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 11.30
Μακεδονικός Ασκού - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 11.30
Θύελλα Περιστερώνα - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 17.00
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 17.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Μαραθώνας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 17.00
Πανόραμα - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 17.00
Αριστοτέλης - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00
Αναγέννηση Επανομής - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 17.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Θρίαμβος Παρθενίου - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 11.30
Ολυμπος Δενδροποτάμου - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 11.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Μαγνησιακός
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Ελπίδες Σταυρούπολης - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Φίλιππος Ελεούσας - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 11.30
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 17.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
Μακεδών Ευόσμου - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 17.00
Αστραπή Μεσαίου - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 17.00
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 17.00
Δόξα Ασσήρου - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 17.00
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 17.00
Βρασίδας Βρασνών - Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 17.00
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 17.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κισσός Χορτιάτη - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.00
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Πέρα
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00
Ατρόμητος Τριαδίου - Προοδευτική
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 17.00
Αίολος - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μέντεκας Καλαμαριάς - Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 14.00
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα: 11.30