K17 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
------------------------------
Ντίνος Κούης - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) - ώρα:09.00
Γιατρός: ELMOGHRABI M.
ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.
K17 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------
Κεραυνός Κολχικού - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
K17 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
Μακεδονικός Λητής - ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: ΛΗΤΗΣ - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
K17 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:09.00
Γιατρός: ΚΟΠΑΤΣΑΡΗΣ Σ.
K17 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ - Μελιτέας
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.
K17 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
K17 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 - ΑΣ ΑΡΗΣ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα:12.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
K17 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
Ιωάννης Παπάφης - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:10.30
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
K17 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική ΑΠΟ ΔΙΑΚΟΠΗ)
Πανόραμα - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) - ώρα:13.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΜΟΔ. Χ.
K17 - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
------------------------------
ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: ΠΑΟΝΕ (Παραλία) - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΙΟΥΛΑ Γ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (ΝΕΩΝ 2003 και νεότεροι)
K16 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------
Ολυμπιακός Κυμίνων - Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΑΕ Νέων Σίνδου --------- 3 – 0 α/α
ΑΕ Ευόσμου - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 10.00
Γιατρός: USORE BLESSING
K16 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
------------------------------
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) - ώρα:10.30
Γιατρός: ELMOGHRABI M.
Αθλητική Εκπαίδευση - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Γιατρός: USORE BLESSING
K16 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
------------------------------
Νίκη Ευκαρπίας - Όλυμπος
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.
K16 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
ΑΣ Νεάπολης - Μακεδονικός
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
K16 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1)
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛ. Χ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΝΕΩΝ 2004)
K15 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------
Οδυσσέας Κορδελιού - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.
Ελπίδες Σταυρούπολης - Ατέρμων
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 10.30
K15 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΟΥΡΑΝΙΟΙ/ CELESTE
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 13.30
K15 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:13.30
Γιατρός: ΚΟΠΑΤΣΑΡΗΣ Σ.
Κυψέλη Νεάπολης - Φίλιππος Παλαιοκάστρου
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
K15 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
Ντίνος Κούης - Μακεδονικός
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΥΛΩΝΑΣ Κ.
K15 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
Πανόραμα - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΜΟΔ. Χ.
K15 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
Γήπεδο: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
K15 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
------------------------------
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αριστοτέλης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛ. Χ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (ΠΑΙΔΩΝ 2005 και νεότεροι)
K14 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
------------------------------
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΥΛΩΝΑΣ Κ.
ΠΑΟ Κουφαλίων - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
K14 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
------------------------------
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2016 - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.
K14 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΟΠΑΤΣΑΡΗΣ Σ.
Ερμής Ευόσμου - Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) - ώρα:09.00
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.
K14 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
Νίκη Ευκαρπίας - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.
K14 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
ΒΑΟ - Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
K14 - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
------------------------------
Εθνικός Πυλαίας - Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
K14 - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛ Χ.
K14 - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
------------------------------
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2005)
K14 (2005)(5η αγωνιστική)
------------------------
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα:12.00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -13 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2006)
K13 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
------------------------------
ΑΕ Ρετζικίου - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
K13 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική ΑΠΟ ΔΙΑΚΟΠΗ)
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ιωνικός
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.
K13 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
------------------------------
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΜΥΛΩΝΑΣ Κ.
K13 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
------------------------------
Αθλητική Εκπαίδευση - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν.2007)
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
K13 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
------------------------------
ΑΣ ΠΑΟΚ - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα:14.00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -12 (ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 2007-2008)
K12 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
------------------------------
Αγροτικός Αστέρας - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ - ώρα: 14.10
K12 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
------------------------------
ΑΕ Ευόσμου - ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ / CELESTE
Γήπεδο: ΠΡΩΤΕΑ- ώρα: 09.00
K12 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
Δόξα Ελπίδας - Αθλητική Εκπαίδευση
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ - ώρα:15.20
K12 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ
Γήπεδο: ΠΡΩΤΕΑ - ώρα: 10.10
K12 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2008 (2) - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ - ώρα: 13.00
K12 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
------------------------------
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Champions - ώρα: 11.10
Γιατρός:
K12 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Champions - ώρα: 10.00