ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΜΑΪΟΥ 2019
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (4η αγωνιστική)
Μέντεκας Καλαμαριάς - Μπόκα Ακάντεμη Αγχιάλου
Γήπ.: Λεόντων 13.30
Αγροτικός Αστέρας - Λέοντες
Γήπ.:Λεόντων 12.00
K14 (2005) (20η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟΚ
Γήπ.: Αγ. Γεωργίου 12.00 Α΄ Βοήθειες : Μαρκουτη
Κ13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (2ος ΑΓΩΝΑΣ)
Μπέμπηδες 2000 – Αρης (2006)
Γήπεδο: Αγ. Γεωργίου 13.30 Γιατρός: Μαρκουτη
ΠΑΟΚ - ΠΑΟ Διοικητηρίου (2006)
Γήπεδο: PLANET FC - ώρα: 09.30
Κ. 12 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (ΝΟΚ ΑΟΥΤ ΑΓΩΝΕΣ)
Ελπίδες Κιλκίς – Ντίνος Κούης 2007 (1)
Γήπεδο: Ντ. Κούη 13.00
Διάπλαση– ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Ντ. Κούη14.15
Μικροί και Μεγάλοι τελικοί
ΣΑΒΒΑΤΟ
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Κ16: Μακεδονικός – Κεραυνός Ωραιοκάστρου (1) Γήπ.: Μίκρας ΕΠΣΜ (χ.) 10.00 Α΄ Βοήθειες : Λάλλας
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Κ17: Ντίνος Κούης-Απόλλων Καλαμαριάς Γήπ.: Μίκρας ΕΠΣΜ (χ.) 12.00 Α΄ Βοήθ.: Λάλλας
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Κ.14: Ελπίδες Σταυρούπολης – Ολύμπια Αθλ. Αρένα Γήπ. Μίκρας ΕΠΣΜ (πλ.) 17.00 Α΄ Βοήθειες : Παπαδημόπουλος
ΤΕΛΙΚΟΣ Κ14: Αγροτικός Αστέρας υποδομή – Ολυμπιακός(1)
Γήπεδο Μίκρας ΕΠΣΜ (χ.) 19.00 Α΄ Βοήθειες : Παπαδημόπουλος
Κυριακή
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Κ15: Ελπίδες Σταυρούπολης-ΠΑΟΚ ή Αγροτικός Αστέρας υποδομή Γήπ.: Μίκρας ΕΠΣΜ (πλ.) 10.00 Α’ Βοήθ.: Σταματόπουλος
ΤΕΛΙΚΟΣ Κ15: ΠΑΟΚ ή Αγροτικός Αστέρας υποδομή – ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης Γήπεδο Μίκρας ΕΠΣΜ (χ.) 12.00 Α΄ Βοήθ.: Σταματόπουλος
ΤΕΛΙΚΟΣ Κ16 : Ντίνος Κούης-Διάπλαση Γήπ: Μίκρας ΕΠΣΜ (χ.) 16.45 Α΄ Βοήθειες : Φαντίδου
ΤΕΛΙΚΟΣ Κ17: Αρης-Μπέμπηδες 2000 Γήπ. Μίκρας ΕΠΣΜ (χ.) 19.00 Α΄ Βοήθειες : Φαντίδου
Από την Ε.Π.Σ. Μακεδονίας ανακοινώνεται ότι την Πέμπτη 16 Μαϊου 2019 και ώρα 14.00 στα γραφεία της Ενωσης (Τσιμισκή 31, 2ος όροφος) θα πραγματοποιηθεί συγκέντρωση των εκπροσώπων και των προπονητών των σωματείων που συμμετέχουν στους Τελικούς αγώνες (μικρούς και μεγάλους) στις κατηγορίες Κ 14, Κ 15, Κ 16 και Κ 17, οι οποίοι θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 18 – 19 Μαϊου 2019 στο Αθλητικό Κέντρο της Ένωσης στη Μίκρα.
Στη συγκέντρωση καλούνται να παρευρεθούν υποχρεωτικά οι εκπρόσωποι και οι προπονητές των παρακάτω σωματείων: Αγροτικός Αστέρας Υποδομή 2016, Απόλλων Καλαμαριάς, ΑΣ Αρης, Διάπλασις, Ελπίδες Σταυρούπολης, Κεραυνός Ωραιοκάστρου, Μακεδονικός, Μπέμπηδες 2000, Ντίνος Κούης, Ολυμπία Αθλητική Αρένα, Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης, ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης και ΠΑΟΚ.