Τι έγινε στις κυριακάτικες (14/10) αναμετρήσεις για την 3η αγωνιστική των οκτώ ομίλων του Πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής.
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
1ος όμιλος
Απόλλων Παραλιμνίου - Κεραυνός Πέρνης 1-0
Αετός Ορφανού - Εθνικός Σιδηροκάστρου 0-0
Άρης Αβάτου - Καβάλα 0-0
Αλέξανδρος Κιλκίς - ΠΑΟ Κοσμίου 0-0
Πανσερραϊκός - Ασπίδα Ξάνθης 4-1
Α.Ε. Καλαμπακίου - Ορφέας Ξάνθης 1-2
Νέστος Χρυσούπολης - Εθνικός Αλεξανδρούπολης 4-2
2ος όμιλος
ΠΑΟ Κουφαλίων - Αλμωπός Αριδαίας 0-0
Άρης Παλαιοχωρίου - Λαγκαδάς 1-0
Βέροια - ΠΟ Τρίγλιας 0-0
Ολυμπιακός Κυμίνων - Ερμής Αμυνταίου 0-0
Μελιτέας Μελίτης - Μακεδονικός 3-2
Αγροτικός Αστέρας - Νίκη Αγκαθιάς 0-1
Εδεσσαϊκός - Γιαννιτσά 1-2
3ος όμιλος
Μακεδονικός Φούφα - Θεσπρωτός 2-1
Α.Ο. Φλωριάδας - Α.Ε. Λευκίμμης 0-4
Αχέρων Καναλακίου - Τηλυκράτης 1-1
Μακεδονικός Σιάτιστας - Κρόνος Αργυράδων 0-0
Ναυπακτιακός Αστέρας - Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 2-1
Σούλι Παραμυθίας - Θρίαμβος Σερβιανών 1-0
Ρεπό: Γρεβενά Αεράτα
4ος όμιλος
Α.Ο. Σελλάνων - Νίκη Βόλου 1-1
Αλμυρός - Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1
Απόλλων Μακρυχωρίου - Στυλίδα 1-2
Οικονόμος Τσαριτσάνης - Φωκικός 2-1
Αστέρας Ιτέας - Θησέας Αγριάς 1-0
Μετέωρα - Αναγέννηση Καρδίτσας 5-0
(13/10) Ολυμπιακός Βόλου - Πιερικός 5-1
5ος όμιλος
Ατρόμητος Πειραιά - Α.Ε. Νεάπολης 1-0
Εθνικός - Αμπελακιακός 1-0 (ΦΩΤΟ)
Ιωνικός - Κερατσίνι 0-1
Παλαιόχωρα - Γιούχτας 0-2
Ατσαλένιος - Προοδευτική 1-0
Ο.Φ. Ιεράπετρας - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-0
Ρεπό: Επισκοπή
6ος όμιλος
Φοίβος Κρεμαστής - Αστέρας Αμαλιάδας 0-0
Διαγόρας Ρόδου - Ιάλυσος 0-1
Διαγόρας Βραχνέικων - Αχαρναϊκός 2-0
Νίκη Τραγανού - Παναιγιάλειος 1-4
Θύελλα Ραφήνας - Παλληνιακός 0-3
Πανηλειακός - ΠΑΟ Βάρδας 3-2
Ρεπό: Πανμοβριακός
7ος όμιλος
Απόλλων Ερέτριας - Θύελλα Καμαρίου 1-4
Κόρινθος - Αιολικός 0-1
Άγιοι Ανάργυροι - Αιγάλεω 1-1
Άγιος Ιερόθεος - Χαλκίδα 3-0
Πανθηραϊκός - Ηλυσιακός
Χαραυγιακός - Καλλιθέα 2-0
8ος όμιλος
Αμβρυσσέας - Α.Ο. Κατασταρίου 0-0
Α.Ο. Εικοσιμίας - Καλαμάτα 0-4
Α.Ο. Υπάτου - Πέλλανας Καστορείου 0-1
Παναργειακός - Ασπρόπυργος 1-0
Ερμιονίδα - Λέρνα
Πάμισσος Μεσσήνης - Μανδραϊκός 1-2
Αστέρας Βλαχιώτη - Παναρκαδικός 2-2