Αγώνες μόνο για την Α1 και την Α’ κατηγορία περιλαμβάνει το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου. Αναλυτικά το πρόγραμμα:
ΣΑΒΒΑΤΟ
Α1 (22η αγωνιστική)
ΠΟ Μαλακοπής - Καμπανιακός
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) 16.00 Παρατηρητής:Βλαχούδης - Γιατρός:Φαντίδου
Ιάσων Αυγής - Μελιτέας
Γήπεδο:Αυγής 16.00 Παρατηρητής:Τουμπουλιδης - Γιατρός:Τσιόμπανου
Θύελλα Περιστερώνα - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο:Περιστερώνας 16.00 Παρατηρητής:Παπατζίκος - Γιατρός:Κελεσίδης
Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική)
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) 16.00 Παρατηρητής:Δεμερτζής - Γιατρός:Μαργαρίτης
Δόξα Ρετζικίου - Ιωνικός
Γήπεδο:Πεύκων 16.00 Παρατηρητής:Παπαδημητρίου - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντ.
Αίας Ευόσμου - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) 16.15 Παρατηρητής:Παπουτσόγλου - Γιατρός:Μάρκουτη
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Κανονιέρηδες
Γήπεδο:Αγίου Παύλου 16.00 Παρατηρητής:Δρόσος - Γιατρός:Κελεσίδου
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου 16.00 Παρατηρητής:Μεταξάς - Γιατρός:Γκόγκος
Ελευθεριακός - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Ελευθερίου - Κορδελιού 16.00
Παρατηρητής:Λημνιός - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης
2ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική)
Μακεδονικός Λητής - ΑΕΕ Τούμπας
Γήπεδο:Λητής 16.00 Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Πουλιάσης
ΑΕ Φιλύρου - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο:Φιλύρου 16.00 Παρατηρητής:Λαζαρίδης - Γιατρός:Παπαδήμος
Ακρίτες Συκεών - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) :16.00 Παρατηρητής:Καφαδάρης - Γιατρός:Κοπατσάρης
ΑΣ Νεάπολης - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) 16.00 Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Ελλήσποντος Κριθιάς 3-0 α.α.
3ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική)
Αναγέννηση Ρυσίου - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) - ώρα:16.00 Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Πανόραμα - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο:Πανοράματος 16.00 Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος
Νίκη Μεσημερίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο:Μεσημερίου 16.00 Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:16.00 Παρατηρητής:Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Αστέρας Ραιδεστού - Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο:Ραιδεστού 16.00 Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ
Εθνικός Πυλαίας - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα:16.00 Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βότσαρης, Χατζόπουλος, Χατζηγεωργίου Αλ., Μαυρίδης, Μουχτάρογλου, Συμεωνίδης.
ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Μπαλίκος, Χατζησταυρίδης, Τσαμαντουρίδης, Τσιαχρής, Πολυπαθέλη.
ΚΥΡΙΑΚΗ
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (20ή αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
ΑΠΕ Λαγκαδά - Μακεδονικός
Γήπεδο:Λαγκαδά - ώρα:15.00
FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ (12η αγωνιστική)
Ηρακλής - Απόλλων Πόντου
Γήπεδο:Bοηθητικό Καυτανζογλείου - ώρα:13.00
Α’ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (16η αγωνιστική)
Αρης – ΓΣ Ο Εργοτέλης
Γήπεδο:Νέων Επιβατών - ώρα:14.00 Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ
Β’ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (10η αγωνιστική)
Αγροτικός Αστέρας – ΓΠΟ Καστοριάς
Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα - ώρα:15.00 Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος
Γ’ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (9η αγωνιστική)
Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Καβάλα ‘86
Γήπεδο:Ανω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:15.00 Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Α1 (22η αγωνιστική)
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο:Μηχανιώνας - ώρα:16.00 Παρατηρητής:Βότσαρης - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος
Μαραθώνας - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:11.30 Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Λιόλιος
Κεραυνός Κολχικού - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο:Κολχικού - ώρα:12.00 Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης
Αχιλλέας Τριανδρίας - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:16.00 Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος
Φοίνικας Πολίχνης - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο:Πολίχνης - ώρα:16.00 Παρατηρητής:Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική)
Μακεδονικός Γέφυρας - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο:Γέφυρας - ώρα:12.00 Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Αστραπή Δενδροποτάμου - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο:Μενεμένης 16.00 Παρατηρητής:Παυλίδης - Γιατρός:Elmoghrabi
2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
Μακεδονικός Ασκού - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Ασκού - ώρα:11.30 Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Παύλος Μελάς - Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο:Σταυρούπολης - ώρα:16.00 Παρατηρητής:Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα
3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
Αναγέννηση Επανομής - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο:Επανομής - ώρα:11.30 Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - ΠΑΟΝΕ
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:11.30 Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα
ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βλαχούδης, Δεμερτζής, Γαρυπίδης, Κοντός, Παυλίδης, Σκουφός.
ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: 11.30 – 12.00: Σαριδάκης, Μουχσιάδης, Χατζηαθανασίου. 16.00: Γκόγκος, Ανδρικόπουλος, Ιωαννίδης Παντ., Elmogrhabi M., Λιόλιος.